Forum Sligo i my Strona Główna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkańców Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zastanow sie czy warto dla Azjatow ryzykowac zdrowie i dobre

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mieście?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Skąd: Denmark

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 03:57    Temat postu: Zastanow sie czy warto dla Azjatow ryzykowac zdrowie i dobre Odpowiedz z cytatem

tylko te cienkonogie... anonse erotyczne Dzisiaj po nocnej przygodzie na bank zdecyduję się na gruntowne czyszczenie pod łóżkiem;/
no właśnie lato!!!!!!!!!!
DIAGNOSTYKA
Trener zmierzyl poziom tluszczu (takimi specjalnymi szczypcami)i rozpisal indywidualny trening.
a te odchody sporo waza, poza tym im mnije masz we flakach tym mniej substancji wchlaniasz sczyli nie tyjesz!!!
Pozdrawiam
Dla mnie te metody nie byly skuteczne,ale zycze powodzenia w stosowaniu.
Moim zdaniem przesadzacie z tym okresem przygotowawczym...jeżeli zrobi sie lewatywe, wypije sol gorzka i może jeszcze uryne na czczo, która też daje efekt przeczyszczającym, to gdzie niby te resztki jedzenia miałyby utknac?

3.900 zł + 300zł doba pobytu a było tez niedawno adwokat kraków duĹźy plus bo to facet!

Dla mnie mogą w ogóle nie istnieć. Najwazniejsze to nie poddawac sie! Czy może wiecie czy jakas połozna do domu przychodzi czy trzeba samemu jechac do nich? ja zaraziłam się w ciąży na toksoplazmoze. i na co ona pomaga?? sex anonse
Jak myślicie dam radę? Ale co nas nie zabije , to nas wzmocni! Umów się na termin operacji i zacznij myśleć pozytywnie. elektronicznym termometrem lekarskim ps. Juz zmykam to by bylo na tyle . pana.
czesc ja mnam dzisiaj 7 dzionek jak narazie 0 efektow chyba za malo sie przykladam strrasznie mnei nudza te cwiczenia:/ a Was??:> i jak efekty appa*:*:
ewcia - dobrze tłuszcz nabijają parówki
http://www.intratnaoferta.com/index.php?route =product/product&product_id=74&tracking=51213859ccb62
po 10min.
Moja kolezanka przytyla po ciazy okolo30kg!!!
pozdrowionka i buziaczki dziewczynki
Wystarczy,ze bedziesz jadla mniej.
Być może wtedy była źle zmierzona, bo raczej chudnąc nie przytyła w pasie.
Jagoda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Mar 23, 2014 03:57    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mieście? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sligo i my  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group