Forum Sligo i my Strona Główna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkańców Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapraszamy!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mieście?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Skąd: Denmark

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 11:53    Temat postu: Zapraszamy! Odpowiedz z cytatem

przytylam juz 5 kg w ciagu miesiaca ..i tak jest wlasnie od 2 lat tyje 10 na zime chudne 10 na lato... seks oferty zrobic tak zeby wszyscy do lodzi dojechali. marnego chirurga nie daj sie nabrać,broma to nie jest zaden wybitny specjalista a jesli cos mu sie udało zrobic poprawnie to tylko kwestia szczescia.
Do zrobiłam sobie dzisiaj
Koło zamachowe w tym modelu ma 14kg - to dobrze czy źle?
jakimi to metodami np.
wieprzowina,mozna gotowac bez wody pod warunkiem ze warzywa ta wode zawieraja.NP.swieze ,mlode ziemniaki,mloda marchewka itd.jezeli nie masz pewnosci .jezeli chodzi o mieso z kurczaka to na rozgrzane naczynie wrzucamy filet po chwili gdy zetnie sie bialko bedzie mozna obrucic je na druga strone.smazymy pod przykryciem,na najmnieszym gazie czy pradzie,i tutaj wlasciwie nie ma znaczenia czy to jest plyta czy gaz.Naczynia mocno przypalone mozna oddac do serwisu i wyczyscic ale jest to plana usluga,osobiscie radze rozprowadzic po naczyniu plyn do czyszczenia /najlepiej z ZEPTERA/ I ZOSTAWIC NA NOC.jESTEM PRZEKONANY ZE SIE WYCZYSCI.Naczynia z Zeptera daja ogromne mozliwosci ale nalezy pamietac o ogolnych zasadach,jezelimasz watpliwosci to zawsze mozesz dodac odrobine tluszczu czy wody.dobrze jest miec kontakt z przedstawicielem firmy by mogl na biezacorozwiazywac tego rodzju problemy.Jezeli pojawia sie inne pytania to chetnie odpowiem.
Czy tak powinno byc?
a mi jak narazi enikt nie pomógł...

Jak mi badaja cukier to wszyscy lekarze zadowoleni - wychodzi 60 czy 80. ogloszenia towarzyskie Dwa zespoły naukowców z Uniwersytetu w Pittburghu donoszą o kolejnym cudownym działaniu kwasów omega-3.

moze pić ten sok z cytryny najpierw jak zaleca tombak...mam tą ksiazke chyab juz z 3 lata-ale niezaglądałam do niej Telepatycznie? chude mieso, itp itd Mosca napisz proszę gdzie robiłaś ten zabieg i ile to kosztuje. lece do domciu co prawda tylko na tydzien, ale bardzo sie ciesze ogloszenia towarzyskie
lek.med. Co pół roku to dobry czas, ale zasadniczo wtedy kiedy trzeba. znacie moze przyblizone ceny? W przeciwieństwie do was ludzie potrafie pod swoją wypowiedzią podpisac sie swoim imieniem Myślałam, że w piątek opuchlizna będzie mniejsza, ale się pomyliłam. Carmen Trystian, mauro mają byc kiedys U Dody. chodzic nie moge mecze sie strasznie...
Witam!!!!
w głowie i zrobiłam się senna.
Radzę umówić sie z lekarzem od zabiegu i poprosić o rozmasowanie preparatu.
Ja również byłam na kursie fryzjer stylista-kolorysta.
I to bynajmniej nie jest woda bo nie wazymy sie czesto a ciuchy staja sie duzo za duze i otoczenie zauwaza ze chudniemy wiec zmiany sa realne.
Jak czytam te wszystkie wpisy , to jakbym czytała o swoim życiu.
I czuję zwiększoną termogenezę - więcej mam siły
MCH - 31,5 N:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pią Mar 21, 2014 11:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mieście? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sligo i my  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group