Forum Sligo i my Strona Gwna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkacw Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Jest tylko jeden feler, norprolac sporo kosztuje.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Skd: Denmark

PostWysany: Czw Mar 20, 2014 16:36    Temat postu: Jest tylko jeden feler, norprolac sporo kosztuje. Odpowiedz z cytatem

Zalezy tez jaką masz krzepliwość krwi ? anonse erotyczne a kombinowanie - czyli tak naprawde naduzywanie - zawsze bedzie oszustwem - prosze o precyzje - nazywajmy rzeczy po imeniu, ok?
Pytanie może naiwne, ale skąd mam wiedziec?
siemka ja wypieków nie mam ale jestem bardzo gorąca pod wieczór i mam stany podgorączkowe ale wtedy wskakuje pod kocyk i odrazu lepiej
POSZUKUJE PANI ANI KTÓRA ZE 3 LATA TEMU PRACOWAŁA W EN VOQUE KATOWICE ULICA PLEBISCYTOWA.
Powiedz mu ale stanowczo ze Ciebie taki seks nie interesuje i ze jesli ma zamiar tak sie z tobą kochac to wolisz już zeby tego seksu nie bylo wcale.
Nauka idzie do przodu.
Tutaj gdzie jestem jest nas duzo, ale kazdy sobie.
Pani Tyszkiewicz to dama.
A szczególnie gdy takie maleństwo ma tendencję do ulewania.
http://hafsa.republika.pl/diety/atkins.htm
no nie wiem, macie jakas rade na to ??

Jesienna mama wkrótce zda nam relację jak było...bo skoro jej nie ma to oznacza że już ma synusia po drugiej stronie brzuszka anonse erotyczne cena 120 zl Łuków województwo Lubelskie

Następnego dnia ból nie ustępował i zgodnie z zaleceniami pojechałam do szpitala znowu, tym razem innego, zrobiono mi znow badania i usg brzucha i lekarz zdiagnozował złogi w prawej nerce, niby drobne kamyczki. i tak jest ciągle w górę jak się nie pilnuję i w dół jak zaciskam pasa.Ale teraz się zawzięłam : Jak pytałam o ten salon koleżanke, która pracuje na tej samej ulicy gdzie znajduje się Q10 to odpowiedziala, że on jest bardziej znany z tipsów (oprócz fryzjera jest tam również kosmetyka). aguamid, w sobie kryształki, które juz na zawsze, do konca życia pozostają w Twoich ustach ( chyba, że damy je sobie chirurgicznie wyciać, dlatego są to stałę wypełniacze, nie dlatego, ze działanie ich jest na stałe, bo wypełniacz po jakims czasie juz nie działa, a te wstrętne kryształki zostają nadal. Oczywiście dostałam antybiotyk, tabletki na zmniejszenie opuchlizny no i lakcid ochronnie. seks oferty
Oto jak mozna skrzywdzic dziecko. Ja również bardzo przeżywałam, gdy dowiedziałam się o chorobie. W końcu paznokieć zrobił mi się biały - tak jakby był \martwy\ - piszę w cudzysłowiu, bo przecież paznokcie raczej nie żyją - ale wyglądał bardzo dziwnie. Poniewaz dr Broma zakomunikowal mi, ze jego uklady z MODEL - MED ograniczaja sie do wynajmu lokalu, po prostu postanowilam wymiksowac go z mojej sprawy. ps a dla tych co pisza ze faceci wynajmuja jakies striptizerki i nne tego typu napompowane lale to tylko wspolczuje ..... Plastyka brzucha polega na usunięciu roztępu mięśnia prostego i sporego nadmiaru skóry.Zabieg ten zalecany jest dla kobiet po ciaży.Skąd mam wiedzieć czy mam rozstęp prostego?Połóż się na plecach,zrób skłon jak do brzuszka,napnij mięśnie,naciśnij palcam tam gdzie jest pępek.Jeśli nie wyczuwasz mięśni tylko taką ,,dziure''' to macie właśnie rozstęp mięśnia.Kilka mięsięcy lub lat po porodzie ma się dalej brzuch jak w ciąży(taki balon).Oczywiście ćwiczeniam poprawi się stan mięśni,ale całkiem płaskiego brzucha się nigdy nie będzie miało przy pomocy tylko ćwiczeń.Do tego najczęściej dochodzi rozściągnięta skóra i rozstępy.Niektóre z was myślą,ze jak zrobią 100 brzuszków dziennie to będą miały brzuch jak przed ciążą a rozstępów nie będzie widać.Błąd rozściągnięta skóra może się troche wchłonąć ,nie będzie już nigdy jędrna a rozstępy nie znikną.Nie oszukujcie się,że tylko przy pomocy ćwiczeń i diety będziecie miały śliczne brzuchy!(nie mówie tego do wszystkich,bo niektóre kobiety mają piękne brzuchy po ciąży-ich to nie dotyczy) ja dzięki temu, że częściej byłam sama niż z kimś, to wyćwiczyłam w sobie umiejętość spędzania i organizowania sobie czasu.
Dobrze ci sie kojarzy.
Ja tylko na chwilke.
niedługo powinni zmienić nam etaty na merchandajzerów.
Niedlugo koncze A6W i trzeba zrobic 5 tyg.
ja życze ci by wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie..
Poprasowałam tą stertę która mnie prześladowała od jakiegoś czasu.
co masz namyśli
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Czw Mar 20, 2014 16:36    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Sligo i my  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group