Forum Sligo i my Strona Główna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkańców Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dzieki za info a ktore sa najtansze tak by lekarz biorac 60

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mieście?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Skąd: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 08:51    Temat postu: dzieki za info a ktore sa najtansze tak by lekarz biorac 60 Odpowiedz z cytatem

A moĹźe to jest zespół angelmana: adwokat kraków skoro on mordował w imię boĹźe - to w oczach większości muzułmanĂłw NIC W TYM ZŁEGO NIE MA !!! niee
połknełam dwa magnezy i wypiłam mały sok pomidorowy.
Po 10 latach zrobiłem badania na choroby weneryczne z wymazem z cewki moczowej.
Ja jestem 2 tygodnie po operacji i mam jakies 40 stopni zgiecia, ale jeszcze nie moge cwiczyc na ta noge...
Killa sadze ze powinnas kupic sobie lepszy kolczyk;p ale zrobish jak uwazasz..
nie puscilam tego
Do tego doszedł nowy przystanek autobusowy naprzeciwko domu a wcześniej musiałem przejść się 200 metrów - co zmuszało mnie do ruchu nieraz kilka razy w ciągu dnia .
Podobno otworzyła w okolicach Galerii Kazimierz własny salon.
jesli się nie przygotowtwałaś spróbuj na początek kilka dni, poczytaj na tej stronce co wkleiłam poprzednio link
Czy możecie napisać, jak w praktyce funkcjonuje taki komis?
To co piszę wynika z wiedzy medycznej w tej tematyce i chęci zrozumienia.

dobra spadam,ale sie tu naprodukowalam hehehe,do potem,pa seks ogłoszenia Kiedyś pracowała tez u Marty Lizoń .

Ale ale powiem mamie, żeby mi kupiła... 25.10. Usunięto Ci tylko mięśniak czy całą macicę? Na początku podano mi morfine w płynie ale kiedy to nie pomogło, podjęto decyzje o morfinie dożylnej, która miałam sobie sama podawać za pomocą takiej specjalnej pompki, została ona podlaczona do mnie po przez wenflon, a przycisk uruchamiający wsztrzyknięcie morfiny mialam cały czas przy mojej dłoni. mam ochotę powiedzieć, że to się okaże w praktyce jaka jestem, jak mnie Państwo zatrudnią, że nie będę się tylko teoretycznie zachwalać, jak produkt na sprzedaż. sex anonse
Wspirajmy się !!! Teraz boli mnie prawa nerka ale to nie od L od czasu do czasu tak mam, zawsze myślałam, że to kręgosłup ale boli mnie tylko z jednej strony. one dają uczucie sytosci ./. hej! co do herbaty ja lubie pic dilmaha troche drogi ale na jedzeniu przeciez oszczedzam hihihihihi i smakuje mi jasminowa z zielona herbata a na kupke działa na mnie Figurka , ale zauwazyłam ze doraznie bo jak czesto to przyzwyczaja sie organizm i nic Jakiej dr Natalii - to tylko wizażystka jest, a nie żaden lekarz ale powodzenia - jak się nie boisz dziewczyny zagladajcie tu czasem.
Na początek chciałabym powiedzieć, że sama atmosfera, jaką stworzył doktor i jego załoga (p.Krzysztof, anastaziolog z ogromnym poczuciem humoru i pielęgniarki) napawała mnie optymizmem.
moim zdaniem gwarantem wiochy na weselu jest orkiestra - Franek, Zdzichu i Józek nawaleni w trzy d**y grają Białego misia o czwartej nad ranem
Tyle przyjemnosci bez zadnego ryzyka i wysilku!
Zuzia a bardzo ciężko jest na tym kierunku?Bo ja tez wybieram licencjat i nie wiem czy cięzko jest sie dostać,jaki jest najtrudniejszy przedmiot,czy duzo jest praktyk i jakie,kiedy sa praktyki jakbys mogła to prosze odpowiedz tu lub na moj e-mail angkr@o2.pl.Z jednej strony mało osob wybiera ten kierunek ,większość wybiera lekarski,stomatologie
Jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę
Sama już nie wiem co o tym sądzić bo przeraża mnie ten czas oczekiwania na wyrok.
(np.
Jakoś dzień mi mija po znakiem \nic niechceniea\.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 08:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mieście? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sligo i my  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group