Forum Sligo i my Strona Gwna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkacw Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

No nie wiem jacy są, ale chamski nie jestem wierzcie mi na

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Skd: Denmark

PostWysany: Wto Kwi 08, 2014 15:44    Temat postu: No nie wiem jacy są, ale chamski nie jestem wierzcie mi na Odpowiedz z cytatem

Trzymam za siebie kciuki i za inne urzytkowniczki rowerka
sfera.swidnica.pl
No mogą zaskoczyć nas na pewno rózne pytania,ale i tak wczesniej liczy sie to jakie CV wysłaliśmy do swojego pracodawcy-być moze własnie tego potencjalnego. A oto receptura, która w tym pomoże:
POzdrawiam wszystkich drekowcow
hejka bylam u kuzynki zlapal nas mega wileki deszcz co do jedzenia to ja juz wymyslam i dzisiaj nabrala mnie ochota na smalczyk ze skwarkami jak nigdy kupilam tylko 100 g i kurde blaszka wlasnie zjadlam bylo pyszne do tego ogorek kiszony oczywiscie jakos czuc malizna ....stokrotka a nie mowilam super ze jedziecie ja domek w dwa dni znalazlam tylko ze ja blizej czesci zachodniej sie trzymam a Ty ze z Mazur to zapewne pojedziecie gdzies blizej Gdanskamlub okolice naprawde sie ciesze moja mama tez w rozjazdach .............wycieczko juz mnie nakrecilas wiec co mam zrobic?
Ponowne zachorowanie na toxo zdarza sie niezmiernie rzadko -np.
Lecznicza głódówka czy Oczszczenie organizmu.
Załuję tylko, ze przez ten program, jest tylko jeden odcinek Gotowych, jedynego serialu , który oglądam.

Blankaa2, ja robiłam RTG płuc, T3, T4, TSH, morfologię, EKG, USG i biopsję tarczycy. sfeminizuje.stargard.pl Jagiellońskiego?
Wiecie co w czoraj jak kładłam się spać, było mi zimno, nie trzęsłam się. Jest między innymi w centrum Atrium Plaza. dziennie + 2 soboty po 6 godz. iw6k - może jeszcze jajko na twardo dodać do zupek? Dziaisj na USG oani wykryła mi jakiś opęcherzyk ponad 3 cm. seterek.waw.pl
oleju do smażenia WWW.BOCIAN.CO.UK polski sklep na telefon w Londynie Tylko osobne konta. e tam, ja brałam ostatnio krakowską suszoną, i inne kiełbaski, nikt mnie nie sprawdzał, dodam jeszcze ze lecialam samolotem, nie wiem jak jest w przejazdach autokarowych, bierz kiełbasy Tylko na poczatku mozesz miec z tym problemy ale to kwestia wprawy tusz sie juz niestety skonczyl jakis czas temu, ale teraz uzywam tego grzebyka do rozczesywania rzes zawiniliscie oboje a jelsi on nie potrafi sie do tego przyznac i zrzuca odpowiedzialnosc na Ciebie to o czym rozmawiac? Podobają mi sie wszystkie, ale brak funduszy piszcie:*
hey do świat jeszcze 11 dni ja mam strasznie krótkie paznokcie i nie umiem ich zapuszczac.
Pieczenie czuje przez pierwsze 5 min a pozniej juz spoko.
wiem, ze pracuje z dobrym fryzjerem a z jej usług jestem bardzo zadowolona
Boję się ze może to już jest coś gorszego a nie tylko mięśniaki.
na początku ciązy stwierdzono u mnie polipa,więc mam nadzieje ze to krwawienie to przez niego.

Regine nie bij!!
serwitucie.waw.pl
Motylku a jak tobie leci ?????
ManyPenny
24.DHT featuring Edmee - Listen to your heart
- nie jeść po 18
Co do porownan z Polakami - to fakt u nas tezczasem maz bije zone, traktuje jak nisko oplacanego niewolnika, ale nie na taka skale jak w tamtym kraju, gdzie widok kobiety z podbitym okiem to zadna niespodzianka...
Podczas głodówki możesz nie mieć sily na 1,5 intesywnego wysilku fizycznego, ja bym dzisiaj chyba nie miała, jesli chodzi o ten niedobór to napewno nic Ci się nie stanie jesli nie połkniesz witaminy przez 10 dni.
jeszcze jedno!na otwarcie nie starczy 1500zł,ale musicie być przygotowani na sumę ok.5000zł(kasa 2500,opłata za koncesje(nikt mi nie oddał zł.)opłata za dzierżawę ,opłaty do urz.miasta urz.skarb.sanepid,swój towar regionalny,no i wkasie musi być chociaż 500zł drobnych!!!!.Od momentu rozpoczęcia działalności w komputerze na dany dzien dostaniesz tyle zadań ,wytycznych i rozkazów ze nie wyjdziesz z pracy do wieczora,a może idalej a głowe będziesz miał wielką jak ARBUZ!!!A w kieszeni pusto!!!!INA ZAMKNIĘCIE DZIAŁALNOŚCI DŁUG!

a może ktoś próbował? sfinguj.mielec.pl wzięłam 2 raz na noc i ciągle chce mi się siusiu:/
Witam, chciałbym kupić orbitreka za około 400-500zł... Wszystkie diety jakie dotąd stosowałam po pewnym czasie mnie przerastały. mOŻE TO TROCHĘ =GŁUPIE PYTANIE ALE JESTEM ZIELONA W TYCH SPRAWACH. sprawa jak się ubierasz. Tym razem tak nie będzie, za bardzo się cieszę z tego co osiągnęłam seterze.waw.pl
motylku jak bedziesz to odpisz mi na gg. ja myślę ze jednak dobry będzie błękit,taki żywszy błękit,właśnie jasny turkus. a powiedzcie czy codzienne dojeżdżanie do pracy rowerem (pół godziny w jedna strone) to już jest wystarczający ruch, czy mam się zapisać jeszcze na siłownię? hej Taka jest nasza medycyna! kiedys moja kolezanka powiedziala bardzo madre zdanie:im bardziej prosci ludzie, tym dziwniejsze imiona daja swoim dzieciom julii,jaki to kurs?
dancewicz poprostu nie umie i wyglądała komicznie.
http://www.allegro.pl/item173990923_orbitrack _magnetyczny_z_pulsem_yk_ct54_orbitrek.html
1 łyżka oleju
ale z drugiej strony przybywa mi miesni, ktore sa ciezsze niz tluszcz stad brak zmnian w wadze, moge miec racje??
Zaczęłam A6W od nowa (dzisiaj dzień 1) i mam nadzieję, że na moim brzuszku pojawią się takie same efekty jak ostatnio.
Jutro już na całego-zobaczymy ile wytrwam????

Witaj Oktavko.
serwujacy.waw.pl
choć ta droga jest najłatwiejsza zeby kogoś oczerniac a zbyt nisko upadacie na to wygląda , ale nie patrzcie na ludzi przez swój własny pryzmat , ale ja sobie poprostu tego nie zyczę!
no wlasnie gdzie ??
reniapl@yahoo.com
Wiem, że kiedyś pracował z Sankowskim, ale z tego co wiem, otworzył własną praktykę, ale nie znam niestety adresu nowego gabinetu.
- jedna reka pcha, druga ciagnie (wzmocnicie je od ramion do dloni, a sciskajac mocno rozwniez przedramiona)
jest mnostwo zadowod ktore nie sa rozwijajace...
Dodam jeszcze ze nie jestem jakims grubaskiem bo mam 175 cm wzrostu i waze 55 kg jak schudłam do prawie50 to wygladałam strasznie, tłuszczyk na brzuszku był co prawda mniejszy ale nadal był, w sumie zadowolona była z brzuszka ale wszyscy mowili ze jestem za chyda i coz nie mogło tak byc.

Pierwszy dzień z L....co to będzie??? serwujace.waw.pl Ja długo nie mogłam się zdecydować na powiększenie ust.
oczywiscie tatlim, nie zamierzam nikomu niczego udowadniac na pewno zmaleje nie ma sie co oszukiwac Jest między innymi w centrum Atrium Plaza. avalanche12 polecam brylantyne w wosku.Idalna do modelowania włosów suchych i puszących się.Nadaje im ładny połysk i sprawia ze włosy sa mięciutkie.Możesz wypróbować Dokladnie tak jest jak napisalas,bez lewatyw jest po pierwsze trudniej przeprowadzic glodowke,a po drugie ..... jest to sraszne dla mnie, nmusze nosisc dlugie sponie. sfingowany.malopolska.pl
kiedy to mija ? Jezu jakie wy jestescie głupie baby!!! Haczka, grabie, sadzenie i sienie. koleżanka zdecydowanie badu Wszystko musi byc dobrze! Hej dziewczyny
w ogóle jeszcze coś...
Ale pocieszyć się mogę chociaż tym, że następny tydzień zacznie się już spokojnie.
Bardzo polecam.
W J.L.D.
Jablczynska 73
To wlasnie trzeba poprostu przezyc samemu
Z trzydziestu kilku nagle do czternastu spadło!
somełan prosze odpowiedz mi
Już w przyszłym tygodniu idę.

Mówiłą, że po powiekszeniu ust, zmieni sie całą twarz, zebym zrobiła powiększanie stopniowo.
sfaldowac.bialystok.pl
Tabletki dotarły ...
kosztuje 1 zł.
Miałam wypełniane usta ok 6 miesięcy temu, mam wrażenie że delikatny efekt jeszcze się utrzymuję ale planuję na dniach poprawiać, jednak w innym miejscu niż wcześniej.
Apropos blizn:
Najwazniejsze, to poznaj co to jest choroba alkoholowa.
Po zabiegu na górną warge - hydrocortisoni - maść ( zeby nie spuchłą).
Uniwersytet Pennsylvania udokumentował, że osoby przyjmujące ten suplement obniżyly poziom kortyzolu o 22%, zwiększyły mase mięśni i traciły tkankę tłuszczową aż 3,5 razy szybciej niż osoby biorące placebo.
Cześć
Do koncepcji swych doszedł on za sprawą własnych, ciężkich dolegliwości.
Mam też pytanie do pacjentek z Zamenhofa w 2 ostatnich mcach ciąży.
prosze pomozcie !

niż na swojej pracy!!! serwolatce.waw.pl Zawsze to jednak dłużej niż restylany, perlany, juvedermy czy inne
choć ja mam dopiero 3 dzień dziś A jak będzie dalej to się zobaczy uprawiać umiarkowane ćwiczenia fizyczne w celu poprawy krążenie krwi, lepszego dotelniania oraz eliminacji toksyn z organizmu. nie szukajcie nas A tu wyobraz sobie, ze cos takiego ci na udzie wyrosnie. do tej pory staralam sie je ograniczac i chyba podswiadomie dalej to robie :/ setki.waw.pl
Nie ma to jak bajki.... Mam pytanie doYaiya czy byłaś z tym problemem u lekarza? Druga jest po szwie i ma długośćteż około tyle samo. Polecam szpital dermatologiczny na Koszykowej w Warszawie. Tutaj możecie poczytać więcej: Aquamid liczy się na ml ile go potrzeba to taka bedzie cena. ejcz end em
PO kilku dniach na własną rękę poszłam do masażysty.
http://img182.imageshack.us/my.php?image=coll age17mx2.jpg
A jaki on według Ciebie zrobił obciach bądz łaskaw napisać ??
Chyba 3-4 lata temu byl niesamowity wysyp pajakow.
Ktoś mógłby zapytać, że skoro są takie inteligentne, to dlaczego nie potrafi to do nich dotrzeć, że to zwykła głupota?
Do Paaatuchaaa
Sa dosyc duze, wlochate, z grubymi nogami i odwlokiem.
Nakleja się na paznokcie włókno jedwabne z klejem a potem szkło w płynie i to wszystko aktywatorem w sprayu...Trwałość ok4 tyg.
Margatka...Jak tam humorek?zdrowko?
Jak byłam sie zapisywac to pacjenci czekali na przyjecie do 11 chyba
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Wto Kwi 08, 2014 15:44    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Sligo i my  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group