Forum Sligo i my Strona Główna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkańców Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

;***********

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mieście?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Skąd: Denmark

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 13:29    Temat postu: ;*********** Odpowiedz z cytatem

KARINO JESTEŚ MOJĄ NADZIEJĄ!! anonse erotyczne A co robisz weWloszech? Albo jakie wogole pytania zadaja oprocz oczywiscie tych standardowych typu prosze opowiedziec o poprzedniej pracy czy o wykształceniu.
Niby jem duzo mniej niz jeszcze miesiac temu a tu schudnac nie moge i juz.
oxazepam??
Pytam bo nie oglądam tego programu, a jestem ciekawa
Na dzikie mięso pomaga tylko smarowanie maścią zrobioną ze sproszkowanych żabich udek i kurzego smalcu.
jeżeli ktoś ma do mnie jakieś pytania..
sie roznia mimo iz laski z konkursu Miss podobnego sa wzrostu, tzn musza byc wysokie (bywaly nizsze ale rzadko).
choc i tak nie polecam tipsow ale bede musiala zrobic bo swoich zapuscic nie potrafie
no wlasnie, moze to fajnie wyglądać..ale może tez wieśniacko

Mi tam na czasie specjalnie nie zależy. ogloszenia towarzyskie Jak widać zależy w jakie ręce się wpadnie ...

ja tez tesknilam.. wątpliwościami. ----------> do bankamydlana ....... Upocona jak mysz ?-nie znałem tego Stosunek przerywany przed niczym cię nie zabezpiecza!!! adwokat kraków
no i myślicie,że nada się do leczenia problemów poza ciążowych? Mój mail dwa razy dziennie, rano i wieczorem po prysznicu wmasowuje olejek brzozowy, robie to tylko tydzien ale juz zauwazylam ze skora jest gladsza Moje pytanie bylo dlaczego ubieracie spodnie zamiast sukienki lub spodnicy? da sie zjesc ,racja,u mnie po 3 dniach jest o wiele luzniej i to tez mnie motywuje poza tym w kupie siła pisałyśmy już wiele razy o makijażu permanentnym, wystarczy przejrzeć wątek, nie jest taki długi. a po części nie - ilośc soli mineralnych w ślinie.
wiecej, to gdzie je znależć?
Na razie pozostaję ci tylko chodzenie na mszę , napisz jak on się zachowuję jak cię widzi ????
Ktora jest wyzsza?
qla81 jeszcze raz thx
4) Żaneta, Hanna, Hiacynta, Helena, Henryk, Łukasz ( łatwo o błędy ort.)
Jeśli macie grube włosy to można robić eksperymenty!!!ale zaopatrzcie się w dobre BALSAMY!Pozdrawiam
pozdrowki
Dzień Dobry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pią Mar 21, 2014 13:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mieście? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sligo i my  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group