Forum Sligo i my Strona Gwna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkacw Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

uważam ze ta metoda jest do utwardzenia i przedluzenia pazn

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Skd: Denmark

PostWysany: Sro Kwi 09, 2014 01:51    Temat postu: uważam ze ta metoda jest do utwardzenia i przedluzenia pazn Odpowiedz z cytatem

Joasia dużo owoców w dzień owocowy ja w 1 dzień zjadłąm miseczke zupy 4 jabłka i 1 kiwi i byłam napchana
seterek.waw.pl
Jeśli raz podjęłaś jakąś decyzję trzymaj się jej. Ja wprowadziłam Chodakowską-Turbospalanie, bo po 3 miesiącach spadło tylko 3,5kg i się zatrzymało, z czego wizualnie nic może to coś pomoże?
no i najgorsze w tym wszystkim, że nie o to chodzi co się mówi, tylko jak się mówi, pierwsze wrażenie podobno jest decydujące czyli uśmiech na buzi, pewna siebie pozycja, mocny uścisk suchej ręki (nie przez biurko) tylko nie wiem kto pierwszy podaje, ale chyba szefowa/szef - dla mnie to za trudne
Silikony, silikony, silikony.
ale trzeba wierzyć to pomaga,pozdrawiam
co mozesz powiedziec o ludziach tam mieszkajacych, bardzo sie roznia w zachowaniu od polakow...?
tyle kilosow zgubic:>mhm napisz cos
ale nie chce straszyć..
Np wiatr nie może.Tam najlepiej się sprawdzą kaskadowe .

MK gratuluję bardzo sferyczny.zachpomor.pl Łonogrzmota, a wieczorami łkając bezsilnie onanizuję się w swoją
najgorsze jest to, że jak na takie małe biegają tak szybko, jakby ktoś je co najmniej przypalił. A tutaj pomimo tych promocji juz duze kwoty wchodzą w grę... Mogłas sobie kupic cos bezowego albo jakis lniany kompecik teraz jest tego wszyskiego..kobieto jwciaz czytam i czytam, głupio mi troche pisać ale spaliłam trzy papierosy lighf wprawdzie Trzeba tylko pamietac, ze posiadanie faceta Wlocha to nic pewnego(to taka uwaga do kobiet, ktore mysla, ze zapewnia sobie wysoki poziom zycia wiazac sie z Wlochem), wiec lepiej zawsze byc niezalezna finansowo, bo na forum wloskim mozna przeczytac setki historii jak to dziewczyna znalazla milosc swojego zycia, zaszla w ciaze i nagle okazalo sie, ze pan Wloch sie zmienil, jest draniem i taka kobieta musi wracac z dzieckiem do Polski, bo we Wloszech nie ma szans sie utrzymac sama z dzieckiem. sfiksowany.beskidy.pl
trzeba sie tez liczyc z tym ze wlosy moga sie troche zniszczyc kilka miesięcy 4-5 Siedzę , siedzę , siedzę........ no ja w bear share wkoncu znalazlam te discoboys , ale nic ciekawego..! Zainteresowane dziewczyny zapraszam straszne mam pytanie jestem pierwszy raz w ciąży ale nie byłam jeszcze na wizycie u lekarza dopiero pod koniec czerwca bede i niewiem co sie dzieje bo cały czas mam mdłosci niemam na nic ochoty...chodzi mi o jedzenie i straszne bule brzucha...rano i wieczorem wymiotuje....
Zgadzam się z komentarzem powyżej...
to ma byc ta z jedna dziurka na koncu czy kilkoma po bokach?
Jako że zęby mam mocne po prostu czułem że nie będzie lekko.
ile?
Poszukuje piosenki, ale nmiestety nie pamiętam wykonawcy ani tytułu.
Zapraszamy na naszą http://mondayacademy.eu/

lekarza i tam podaja mozna o tym przeczytac,tylko ku.wa na co mi teraz te ulotki skoro i tak mam tego wirusa do konca zcyia
serwisami.waw.pl
w zasadzie mogą być również okolice Rzymu Widze po wypowiedziach i wrazeniach,ze dr Żarek jest kimś fachowym i kompetentnym.Co mozecie powiedzieć wiecej na jego temat??
Oczywiście wpadłam w panikę, beczałam przez caly dzien...postanowilam sprawdzic wynik w innym laboratorium, wynik ujemny, zeby jeszcze sie upewnić na 100% pojechałam do sanepidu, bo słyszałem, że w sanepidzie są najbardziej miarodajne wyniki, wyszło IgG- 345, IgM ujemne.
odchudzałam się będąc młodą laską jak ważyłam 68 kg, zawsze była zaokrąglona tu i ówdzie, ale starałam się schudnąć....
Pozdrawiam
Cześc Tolek!
słodycze naprawde to podstawa mojego jedzienia) spadłam z numeru 42-44 do 38.....
fsdfs
pozdrawiam wszystkich pokreconych ;*
TO PO CO MALOWALAS?

Także nie szaleć z ilością dni! setna.waw.pl jedno mnie dziś martwi - mam tiki nerwowe w obu powiekach, takie delikatne skórcze.
sluchajcie. Niemieckie badania potwierdziły, że stosowanie tej dawki u zestresowanych kobiet znacznie zmniejszyło wydzielanie kortyzolu mimo trwania sytuacji stresowych. Na pewo ważne jest to ,że TEMAT ZOSTAL PODJĘTY i że jest zauważony porblem TAJMNICZOŚCI TEGO PREPARATU I DAWKI w niej zawartej. Te pozytywne posty dla salonu w Chmielowicach są autorstwa właścicielki salonu śmiechu warte mam ten sam problem,moje paznokcie w duzych palcach nadaja sie na wyciannaie u chirurga,,, sfinksem.nowaruda.pl
No chyba że macie po te 13 -14 lat, wówczas jest to wam wybaczne... turcy sa cool, tutaj czy w niemczech. miejski hahahahahahaha i faktycznie nie nazwala cie bezmozgiem .Po co bic piane ? Mój Maniek robił sam sobie późną kolację. Mialam isc na ten kurs microsoft, i na to sie zapowiada, ze kursu nie bedzie z powodu niewystarczajacej liczby chetnych. Mi się bardzo podoba bo sama mam tak na imię.
Bo ja mam włosy strasznie ciemny blond.
a i zapomniałam dodać, że korekcja blizn ( np jak w moim przypadku jej wyciecie) jest refundowane przez nfz i nie trzeba pisać żadnego podania do nfz-u tak jak ktoś pisał na forum
...ale nie ma mowy o oczyszczaniu z toksyn , stęzżona dawka tej substancji powoduje smierć - tak właśnie umierają ludzie , którzy piją tylko wodę i anorektycy, potocznie mówi sie - z wycieńczenia, a wg.
Melduję,że żyję i mam się dobrze To dla potwierdzenia,ze atkins nie zabija Siedzę teraz w książkach i kuję do egzaminu jutrzejszego [beczy]
Gdzie go trzeba naoliwic.

Cześć dziewczyny!
sestercja.waw.pl
460 kcal).
piSaC!
Pozdr Dzikolinka jak cos to piszcie
To na nim schudłam z 92 do 75 kg.
tępa jesteś, nie idealna.
Jest to zabieg redukujący cellulit, tkankę tłuszczową oraz poprawiający jędrność skóry po przez multi pęcherzykowy masaż.
ładnych, naprawdę, często po studiach wyższych, znających kilka języków.Są też namiary na turystki, czasami ze zdjęciami!!!
To są ludzie, którzy mogą dopomóc zobaczyć jasno całą Twoją sytuację.
mam jeszcze okolo dwa tygodnie aby oswoic sie z mysla o tym zabiegu.
Santana, tak powinno się robić lewatywę.
Poczytaj na Londynkuwww.londynek.pl

kolczyki ze srebrnymi biglami mozna kupic na allegro i sa duzo duzo tansze i rownie ladne jak na magiadecor sfora.pruszkow.pl tak wkladalem izolowalem od paznokcia..no ale musze miec w bucie bo studiuje dziennie no i mam zajecia ...
Ogólnie działa też łagodząco na błonę śluzową. Muszę mniej jesć bo czuję, że zamiast schudnąć przytyję. Na początku marca wyjeżdżam do Verony i nie mam gdzie mieszkać: i jesli nie przestanie bolec moze zglosic sie do lekarza co wy myslicie? najmniejszego oporu, jak juz. sformalizowac.radom.pl
po urodzeniu mojej corci i te 6 kg jak schudne to powroce do swojej wagi....a te 11 to juz mazenie ;-] tak wiec dolanczam sie ;-] Demis Roussos - Una paloma blanca / Mammy blue / Goodbye my love ja byłam ostatnio ty już po korekcji chyba ze dwa lata jesteś a blizna kiedy zaczęła ci blednąć?a ten kwas którym wypełniałas czytałam ze jest wchłanialny przez organizm to prawda ? Dzielenie ampułek na pół jest lekko niehigieniczne... Na moją pomarańczkę działa rewelacyjnie. ale wytrzymam a jak wam idzie? A powiedz mi jeszcze, czy ja moge sobie tez normalnego kolczyka załozyć???
ola jest bardzo ładna i wcale nie jest gruba na twarzy
Patrycja - powoli powoli a kolanko wroci do formy, troszkę cierpliwości o jej jak Ci zazdroszczę tych normalnych ubrań ja jutro jade na kontrole, mam nadzieje, ze wkoncu Cos powiedzą, a najlepiej jak by podali już termin zdjęcia tego cholerstwa :/ bo już mam dość
Każdy organizm jest inny.Zyczę powodzenia.
Dzień 5:
Samo mieszkanie nie jest już problemem, wszystko wysprzątane, przeglądnietę, okien nie otwieram, przynajmniej nie jak jestem sama.
czesc ja mam tokso oczną prosze o odpisanie na ten temat
w zasadzie to w w poczekalni w kinie chlopak wreczyl mi wizytowke a to mnie odeslalo wlasnie do tego portalu.
Powoli je akceptuję ale jeśli byłaby szansa choć trochę poprawić wygląd bardzo bym chciała.
Marcia...a Twoj chlopak zostal w Polsce, czy jest tutaj razem z Toba?
Prosze Cie usiłowałem przekazac wam jedynie, że silna wola to nie jest coś wartego uwagi i podziwu...Człowiek świadomy to ktoś kto okiełznał swoj umysł na tyle, że to on jest Panem sytuacji, a nie ego.Wtedy umysł działa pod nasze dyktando, a tutaj kobiety, którym co prawda udało sie przejsc pomyślnie głodówke,wcale tego nie chciały.

Został TYLKO tydzień do operacji.
sesyjny.waw.pl
a sędzia niemiał poniekąd na moje stanowisko, A Twoi rodzice o tym wiedzą???
Śpicie, czy cooo????
Mam troche problemów z ich układaniem mianowicie są strasznie suche i po umycu nad głową tworzy mi się tzw.aureolka
Piszcie o swoich spostrzeżeniach co Wam pomogło ?
2.
po za tym za grosz godnosci nie masz w sobie.
Widzę że jesteśmy bardzo podobne do siebie Pomyśl mi sie udało to Tobie napewno tez [kwiat}
Mnie pomogła gimnastyka metodą McKenziego - niektórzy rehabilitanci ją znają - jest to dostosowanie bardzo prościutkich ćwiczeń do danej osoby.
Sama ciekawa jestem czy teraz to wyrok zapadnie czy jeszcze coś będzie sie odbywało.

Powiedzcie o tym leku lekarzowi sflaczali.ostrowiec.pl Powoli, powoli..mam nadzieje, ze do niedzieli skoncze
słyszy do dziś łąka cała.. o zgrozo! Opuchlizna dopiero wczoraj mi zeszła, wcześniej miałam spuchniętą całą prawą połowę twarzy...czułam się jak buldog Choć nie mogę narzekać - 5kg w 10 dni. No tak.. sfajczysz.lomza.pl
to moj drugi dzien przed chwila zjadlam sniadanie i zazylam lide. Jakie by efekty? Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz. Gabriel, tylko,że koszt jest .............18tys.zł, ale firma gwarantuje zatrudnienie. Ja mam 17 lat i robie to za każdym razem chyba się uzależniłam już.To chyba cały czas najlepsze orgazmy jakie w zyciu miała to te przez prysznic.Dochodze gdzies ok 2-3min czasem szybciej znacie jakies stronki z sukieneczkami? http://www.latingroove.pl/pl/o_nas/index.html
od kilku lat mam problemy z prl...jak miałam 18lat przez trzy lata prawie brałam brom...
...zapomaniałam...
O, widzę, że jest nas więcej!
Witam.
i czy uszkadza prezerwatywe???
cała rodzina uczy się zemną awnuki nauczyli sie Nono dare soldi nona da re soldi Ado mani
Czyli jakieś 10 cm różnicy w obwodach.
jak długie przerwy robicie między jedną serią a drugą?
dzieki za odpowiedź.
są sfrustrowani i zdesperowani.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Sro Kwi 09, 2014 01:51    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Sligo i my  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group