Forum Sligo i my Strona Gwna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkacw Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

mam z powodu jakiś durnych stereotypów ubierać żółty i

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Skd: Denmark

PostWysany: Nie Mar 23, 2014 21:13    Temat postu: mam z powodu jakiś durnych stereotypów ubierać żółty i Odpowiedz z cytatem

trzymaj sie dziewczyno mocno,nawet nie wiesz jak cię rozumiem,mój zaproponował zebym sie wyprowadziła bo się zakochał,pojechałam do matki przemyśleć temat a ta urw nie patrząc na dzieci wprowadziła sie do na s do domu,po trzech miesiącach gdy nie jadłam nie spałam i w ogóle mało co pamiętam z tamtego okresu zasklamlał,że to był błąd,pomyłka,sterydy...mieszkamy razem i jest dobrze ale czasami jak patrze na niego to taka furia mnie ogarnia..nawet pisząc zaczęło mnie telepać anonse erotyczne Po wczorajszym całodziennym okropnym deszczu ani śladu.
aha ja chyba poczekam jeszcze trochę już sama nie wiem co robić a może tak do 50 dnia cyklu hehe już wariuje normalnie szok
JABŁCZYŃSKA 1985,
Bardzo relaksujący zabieg, ale wiem, że maja szeroki wachlarz zabiegów od manicure przez masaże po bardziej specjalistyczne zabiegi.
Od razu mowie, przygotuj sie na bol, mnie nos bolal bardzo dlugo, zwlaszcza po tej pierwszej, jeszcze pare miesiecy po operacje nos bolal gdy np.
Z siana czyni cuda praktycznie, a po za tym jest naprawdę tania.

Nowy przepis-sałatka z pieczarkami i grillowanym schabem-mój obiad portal społecznościowy Z rezultatem leczenie oczywiście poczekam do wykończenia opakowania i ponownej wizyty u lekarza.

teraz szukam na necie jakichs opasek elastycznych w takim jasno bezowym kolorze ale długich bo na az 26 cm. byl to sposob dosc ekstremalny,no zajmujacy duzo czasu Mam podobny problem. mnie od wrzesnia bola nerki i jajniki , bol nasila sie gdy pije alkohol a ze jestem imperowiczka to zdaza sie czesto na dodatek dzis poszlam ran do toalety i mam brazowy mocz... kobieto, kto Ci każe walczyć z całym światem, bez nerwów. seks oferty
Witam wszystkie!!Jestem calkowicie nowa na tym forum,ale bardzo sie ciesze,ze tyle was tutaj jest!!Nazywam sie Dorota i od stycznia mieszkam w Cagliari(Sardenia) a od 8 lat ogolnie we Wloszech.Jestem rozwodka(Moj byly maz byl Wlochem),a moj chlopak jest z Cagliari.Usciski dla wszystkich może to pomoże. Nie mogłam wstać, bo od razu chciało mi się wymiotować. Poza tym po tylu latach siedzenia bezczynnie, czlowiek traci wiare w siebie. 22be415220557afdcc5515df0e9cc38e ćwicząc waga staneła jak zaczarowana. prosze o dpowiedz
Oglólnie zrobiłam 15 cm w siedem miesięcy.
Wiem że tym momencie odbiegam od głównego wątku ale czy któraś z was też maiła coś takiego?
Także uważam że jest taki normalny, napewno nie jest konowałem, ale tez nie cudotwórca....
forum powstalo dla swobodnej wymiany mysli i pogladow, wiec kazdy ma pelne prawo do tego..
Dziewczyny czy znacie jakies dobrze kamuflujące podkłady,korektory
Old Boy.....niestety nie mam
To było wczoraj, a dziś mam brunatno różowe plamienie.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Nie Mar 23, 2014 21:13    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Sligo i my  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group