Forum Sligo i my Strona Główna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkańców Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Bo wezma mi je na min 2 tyg i nie bede miala w czym ic na ko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mie¶cie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 17:17    Temat postu: Bo wezma mi je na min 2 tyg i nie bede miala w czym ic na ko Odpowiedz z cytatem

no niestety ale nie wyjdą. sex anonse Bartek 80 nie wiem co mam Ci poradzić ponieważ jak czytam to forum to inni mają cześciej takie podwyższone IgG .
Trafiłem na niego blisko 30 lat temu na taśmie szpulowej moich rodziców i zapadł mi wtedy tak głęboko w pamięć, że postanowiłem go odszukać i dowiedzieć się kto był jego autorem.
Pozdrawiam Was Wszystkie
aj...
przepraszam nie było mnie cały dzien wczoraj jak tam idzie fanka u mnie ok mam nadziej ze u ciebie tez pozdrowionka ja sie biore za sprzatanie
4 bańka chińska
musiałąm zapytać
Z jakiej miksturki korzystacie ??
A gdzie zniknol wpis rev?
Amelia---> Jakże to dobrze, że byłas tak łaskawa i poinformowałaś mnie, iż potrafisz się zastanawiać i to nawet podstępnie (sic!) Myślę jednak, że z tym myśleniem to tak samo jak z oryginalnością u Ciebie...to tylko i wyłacznie Twoja fantazja.
http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki1/kat egorie.php?duzy=3909&waluta=PLN〈=pl

DziÄ™ki gruba,bardzo mnie to ucieszyĹ‚o, ĹĽe serki sÄ… dozwolone adwokat kraków Nie powiedziaĹ‚abym ze wyglÄ…da tam apetycznie!

czy brunetka z ciemna karnacją heheh tzn po samopalaczu dobrze jej w bialym ciepłym rózu blekicie iczerwonym a i co myslice o zieleni i pomaraczu A peeling to samej w domu można zrobić prawie za darmo. po prawie dwóch miesiącach chciał posprzątać auto i postanowił wyczyścić worek na śmieci w odkurzaczu...ale to był widok...z torebki wysypały się pająki..jeszcze tłustsze i grubsze...musiały się zjadać wzajemnie, żeby przeżyć, bo te co przeżyły były imponujące.. To już trzecia moja usunięta ósemka. Spróbujcie spytać u chirurga, blizny można trochę ściąć, można pare w jedną zmienić itd. ogloszenia towarzyskie
ja nie przejmuje sie już żadnymi doniesieniami jakie to szwiństwo szkodliwe, bo spróbowałam na sobie i muszę przyznać że jest naprawde dobrze! masakra jakas. klaudia!!! W ciagu miesiaca poszlo 4 cm z ud ( mojej wiecznej zmory!!!) i po 2 cm z innych obwodów. Chyba faktycznie chodzi tu o wyeliminowanie konkurencji... Puszczam sobie muzyczkę i jadę. Naczytałem się na forum o cisnieniu nadgarstka i ok ale oznacza to że tylko zabieg chirurgiczny nas ratuje?
Warte rowaĹĽenia
Z tego co widzę po listku z tabletkami, nie są takie duże...co więc jest w tym trudnego??
tu wam wklejam linka aukcji co byla, ale koszty mi wzrosly
Mroczek-to chyba oczywiste
Jeżeli ktoś może mi poradzić, czy dobrze zrobiłam to będę wdzięczna.
Dwa wloski ojej tragedia!!!!
...........
Czytałam powyżej o działaniach soku z cytryny i innych domowych metodach.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 17:17    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mie¶cie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sligo i my  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group