Forum Sligo i my Strona Główna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkańców Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Palec nie wyglÄ…da za dobrze, ale przynajmniej juĹĽ nie boli

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mie¶cie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 04:58    Temat postu: Palec nie wyglÄ…da za dobrze, ale przynajmniej juĹĽ nie boli Odpowiedz z cytatem

ale narosli nie dało sie w zaden sposób pozbyc dlatego udałam sie z tym do specjalisty, chirurg usunał to dzikie mięso które narosło i usunał brzeg paznokcia, palec wyglada wreszcie normalnie, sam zabieg nie boli, bolało mnie jedynie jak przestało działac znieczulenie ale wziełam proszki przeciwbółowe które przepisał mi lekarz i to były jedyne 2 jakie wziełam i juz wiecej nie potrzebuje bo nic mnie nie boli. seks oferty Miał ktoś tak? i za siebie
Ja polecam salon na malince Ambra i pania beatÄ™.
bardzo dobrze potraktują Twoje włosy w atelier Bernady,moje włosy i ja odżyły po ostatniej wizycie w tym salonie.
do iĹ›
Powodzenia
filterfunk - SOS (message in the bottle)
Jak znieczulenie przejdzie, to palec boli.

P O L E C A M !!! seks ogłoszenia tak wiec to czy bliznowca mozna usunac zalezy od tego w jakim on jest miejscu (miejsca powyzej pasa sa na nie najwiecej narazone ).

Jeszcze trochÄ™ badaĹ„ i - RZS czyli reumatoidalne zapalenie stawĂłw - wredna i dĹ‚ugotrwaĹ‚a choroba. Nie piaskujcie zÄ™bĂłw szkoda kasy,zaprzyjaĹĽniony kowal i Ĺ›lusarz w jednym bardzo dobrze robi to flexÄ… efeket dĹ‚ugotrwaĹ‚y,polecam. powiem odrazu z gory przecyztalem pare wÄ…kĂłw ale jest a duĹĽo tego i niejestemw stanie przecyztac i ogranac wszytskiego. teĹĽ szukam tylko brÄ…zowych i nic obiecuje ze w trakcie brania zrobie test na amfe i badania podstawowe i napisze co i jak adwokat kraków
Nie do końca się zgodzę. zobaczymy - okres mam dostac planowo w piatek, a dzisiaj sroda wieczor... Kolczyk przeszkadza w seksie bo tej akurat mialam sporo, a wiec ide na spodkanie i mysle, hee he, to bedzie ubaw, nooo ! Widze że zrobiło się tu niezbyt miło, ale najlepiej jak nie będziemy zwracać uwagi na co poniektóre wpisy ... HaoS obudził we mnie nadzieję -niby ściągał nie wiem skąd...no ale się nie odzywa, więc albo zapomniał, albo MIMI gdzieś się ulotniła Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i zyczę szczęścia,wiem że nam wszystkim się uda;D
ale z drugiej strony co jak skĂłra sie opali, wtedy znowu bedzie inny kolor skory a inny blizny
Poza tym dla mnie 800zł za poród naturalny to są śmieszne pieniądze, i nie idę tam rodzić, bo mam luksusową pościel i kartę menu, tylko po to by urodzić po ludzku w ludzkich warunkach wśród ludzi, którzy mnie zdąrzyli poznac przez całą ciąże i nie traktują mnie i moje dziecko jak intruza !!
okrągłe
Nigdy nie slyszalam o lewatywach w temperaturze pokojowej.
dobra zabawa:
pytanie do anakondy,
gratulacje trzymam kciuki az dalszy ubytek.
bardzo proszÄ™ o interpretacjÄ™ wyniku toksoplazmozy:
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 04:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mie¶cie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sligo i my  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group