Forum Sligo i my Strona Główna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkańców Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

a jak odeszłem to nawet słowa dziękuje nie powiedzieli.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mie¶cie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 20:07    Temat postu: a jak odeszĹ‚em to nawet sĹ‚owa dziÄ™kuje nie powiedzieli. Odpowiedz z cytatem

ChciaĹ‚abym znaleźć przyjaciółkÄ™ na wspĂłlne spotkania i dĹ‚ugie rozmowy przy kawie, herbacie, winie i ciachu np na wspĂłlne przeglÄ…danie sklepĂłw, czy jakÄ…Ĺ› rekreacjÄ™ np. portal społecznościowy Jak wyglada ten spadek u jak u Was z akoholem, ja czesto gdzies imprezuje i slyszalam, ze nie nalezy podczas brania pic alk, bo tabsy nie dzialaja -wiecie cos na ten temat?
moze kiedys sie wyda gdyz ja też pracuję na śląsku...
Pozdrawiam i ĹĽyczÄ™ powodzenia
kurcze myślałam że więcej osób się wypowie...
pracodawczyni na haracz czekała
z okolicy KrzykĂłw.
A kiedy jedziesz?
oglądałam juz mnóstwo filmików na yt i dalej nie wiem czy mam podnosić placy z podłogi czy tylko same barki mam nadzieje za wytrwam do końca od dzisiaj mam zamiar rozpocząć ćwiczenia na twarz pozdrawiam wszystkich zaczynajęcych a6w
nie powiedziałabym.

O nie moge!!! portal społecznościowy moi drodzy ...

GĹ‚owa nie boli czyli jest ok. BĹ‚onnik – sam pozbawiony wartoĹ›ci energetycznej odbiera dodatkowo energiÄ™, uniemoĹĽliwiajÄ…c wchĹ‚anianie substancji energetycznych i nasilajÄ…c pracÄ™ pasaĹĽu trawiennego – udziaĹ‚ blonnika w diecie powinien być szczegĂłlnie wysoki. Ciekawe kiedy majÄ… imieniny te dzieci. Kurcze umĂłwiĹ‚am sie na Ĺ›rodÄ™...:/...opinie sÄ… podzielone..z czego jestes nie zadowolona?? Zajrzyj na strony ze stopki best_bra bo robisz sobie krzywdÄ™. seks ogłoszenia
W moim przypadku tak było, ze zaczęło się od marznięcia rąk (choroba Raynaud), a potem zaczęło się właśnie drętwienie w nocy, 3 miesiące 4-5 godzin przerywanego snu. Może zgadajmy się jakoś mailowo, a nie na forum, tak pewnie będzie wygodniej Napisz mi proszę maila na adres fiszka78@o2.pl. Pozdrawiam. Uwiezcie mi ze roznice sa duze i nie kazdemu moga odpowiadac. tylko bylo zupelnie inne Nie przejmuj się. mam nadzieje ze bedzie dobrze
Dzisiaj przed południem byłam w naszym lesie na jagodach.
Nacinał, bobrował, w końcu wyrwał.
http://www.kinomaniak.pl/osoby/2jessica_simps on/zdjecia_duze.php?zdj=40
Sprawia, że komórki wolniej przyswajają produkty odżywcze, a tym samym wolniej wzrasta poziom cukru we krwi i dłużej utrzymuje się uczucie sytości.
ROZWIÄ„ZANIE:
Wiem, bo teĹĽ szukam.
szkoda mi przerywac treningu, bo efekty sa juz calkiem niezle, tluszczyk ewidentnie zmialal, ale boje sie, ze nie wytrwam, pomocy!
Na drugi dzień po zabiegu, płuczemy jamę ustną dento septem np, ma on za zadanie ściąganie opuchlizny od wewnątrz.
Nie skorzystałam z okazji.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Sro Mar 19, 2014 20:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Główna -> Co w mie¶cie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Sligo i my  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group