Forum Sligo i my Strona G³ówna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkañców Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Wtedy znów wszystko będzie bez sensu!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona G³ówna -> Co w mie¶cie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Pi± Kwi 11, 2014 03:57    Temat postu: Wtedy znów wszystko bÄ™dzie bez sensu! Odpowiedz z cytatem

cd.
seryjke.waw.pl
Ja wolę pastę Adent przeciw paradontozie, która super również usuwa kamień nazębny. Chyba że dojdą plamienia.
A co tam w starym cfk?
jesli wystarczy ci 600zl na miesiac i cigle sluchanie przynies wynies pozamiataj i wszystkie obelgi lekarzy i przelozonych to jest to zawod dla ciebie...
jezeli dobrze zrozumialam ??
Dla mnie to ważne bo codziennie odwożę samochodem córeczkę do przedszkola.
Nie zaczepialam nie przytulalam nie calowałam - rozmawialam normalnie wszystko bylo ok jednak nie bylo nic co mogloby wiązać sie z seksem.
Zaczelo lac poznym wieczorem i tak bez przerwy wciaz pada.
2.makaron szpinakowy
zamierzam całe oczyszczanie przeprowadzic, bo super jest uczucie juz po zabiegu

Przez to nie było mnie na forum od wtorku . setnej.waw.pl Gratuluję wytrwałości co do orbitreka - też go mam , ale naweet nie wiem czy jeszcze działa .
Rajstopy chce zdjac a one przyschniete do tego lakieru na paluchach. http://www.zgapa.pl/zgapedia/view.php?name=Im iona_s%C5%82owia%C5%84skie tak moja mama przwiozła cudnowy srodek proszek przeciwbólowy od bonifratrów. Pozdrawiam i życzę zdrowia i .... W tym postawię na rower. sfilmowania.gniezno.pl
Tak jak ktos wyzej napisal jestesmy z tej samej krwi, wasza uroda sie sklada z waszyj ojcow i matek. Czyli jasne cieniutkie pasemka i po całości naturalny miodowy kolor. pozdrawiam Który nie pyta się wciąż co pani sobie życzy tylko sam doradza fryzurę?? U mnie juz wlaczyli ogrzewanie( na szczescie). Dadzą wam kilka chwil radości, a potem.... powodzenia!
Ja walczę od 15 roku życia, teraz mam 23 lata...
Na allegro nie chcÄ™, wolÄ™ gdzies w sklepie, tylko gdzie?
Nie wymyslaj usprawiedliwien.
101
Ja teraz czekam na @ i nie robię następnego testu bo to strata kasy a test przed terminem przeważnie nie wychodzi dodatni.
Od tego czasu zauważyłam że nogo są jakby opuchniete chociaż nie puchną mi kostki typowo jak dla problemów z opuchlizna i dla cellulitu wodnego.
http://allegro.pl/duzy-orbitrek-stamm-ergo-17 prog-kolo14kg-najtaniej-i3116791701.html?source=oo
Możliwość wysłania fotek na e-mail'a.
Koniecznie codziennie suszone owoce (śliwki,rodzynki,ananas + 1 łyzeczka otrębów) noi miłe towarzystwo które moze zrozumiec i wesprzeć
Dziaisj na USG oani wykryła mi jakiś opęcherzyk ponad 3 cm.

Totalna ZNIECZULICA!!!
sfiksujesz.bieszczady.pl
Pewnie sie babie znudzilo... Błona pokryta jest tylko jedną warstwą komórek .
Wątroba dostaje tyle trucizny, że nie jest w stanie jej neutralizować.
Już po \śniadanku\.
chciałabym Cie prosić zebyś mi napisała jak przebiegało u Ciebie chudniecie na meridi , jak długo juz ja bierzesz, jak sie czujesz i jakie efekty .
Zasługujemy na prawdziwych facetów!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co miesiac bede zdawala raport!!
Cieszę się, że się w końcu odważyłam, poszłam i że trafiłam na fajnego gościa dzięki któremu nie boję się już ginekologów a moja pierwsza wizyta nie będzie traumą
Witam
Ja wybieram sie na swieta do Polski i juz nie moge sie doczekac, rowniez sniegu gdyz tu gdzie jestem nie ma go wcale tylko czasami widze zasniezone szczyty gor.
pozdr

A ja sie wkurzylam bo nie dosc, ze program byl tandetny i żałosnie udramatyzowany to na dodatek dali go zamiast jednego odcinka Gotowych na wszystko chamstwo a te kobiety przed metamorfoza nie wygladaly wcale jakos tragicznie-normalne babki... sformalizowania.sanok.pl Popros.go a bardziej uwierz ze dostajesz ta prace bo chce dla ciebie co najlepsze i dba o ciebie.
http://forever-redhead-girl.blogspot.com/2012 /08/079-koncentrat-cynamonowo-algowy.html Skandal dzis Niedziela chcialam podciac u dziecka wlosy ,trafilam w to miejsce przypadkiem i nigdy wiecej. czym to jest spowodowane ? Jaki początek roku , taki cały rok będzie! Nie wiem czego chce i dlatego pytałam. sfalduje.cieszyn.pl
TO może jeszcze ja. Ja mam jutro kontrole. MAM DO WAS PYTANKO PONIEWAż MAM JESZCZE NIE REGULARNą MIESIąCZKę SWIERDZIłAM ZE PUJDę DO GINEKOLOGA A OKRES MAM OD 1 ROKU MAM SIę DENERWOWOć CZY KTOś MOżE MI OPISAć WIZYTę KROK PO KROKU PROSZE BO SIę BARDZO BOJE !!!!!!!!!!!! ps. To, że zjadłaś tą czekoladę nie musi wcale wpłynąć na dalszy spadek wagi, jeśli M działa, to poradzi sobie tak samo z czekoladą jak i z sałatą np. wawawa ->Ty wyjezdzasz pod koniec roku też do pracy?? Moj naturalny kolor to jasny braz, zaczelam sama ferbowac wlosy szamponami koloryzujacymi na braz, przechodzac do coraz to jasniejszych.
Ja mzwlekałam a było by juz po wszystkim a tak to jeszcze musze czekac...
Pewne jest to, że \mięsko\ samo nie znikinie - to po prostu trzeba wyciąć.
Carlo Biani - masakra
jagodama@wp.pl
Mlodsi o 10 i wiecej lat, bez skalpela.
Selena- I could fall in love with you
smieszne bo mieszkamy od siebie w odleglosci 8km i przez 2 lata nie wiedzialam, ze on istnieje

musze uzywac clotrimazol w masci i to mi pomaga!!
setbola.waw.pl
do nicka5 zredukuj diete albo dodaj do starej wysilek fizyczny i osiagniesz cel bez problemu,3 maj sie
i ciach mnie skalpelem nawet nie poczulam !
Bardzo dużo czasu zajęło mi czytanie całego topiku Ale naprawdę warto było, bo ja sama od jutra zaczynam głodówkę leczniczą Przyznam szczerze, ze zależy mi też na schudnięciu Byłam u lekarza, polecił abym sie przygotowała kilka dni wcześniej więc tak zrobiłam!
Meluzyna85 gratuluje
Ja byłam u ginekologów i chirurga nie ma tam żadnej torbieli.
Za jego radą kiedy tylko poczuję lekki ból zaraz ma podkładać własnie taki wacik pod paznokiec ( a zdarza sie to sporadycznie) i mam spokój .
Pogode bedziecie mieli bardzo rozna, w czerwcu jest jeszcze cieplo (mozna chodzic w krotkim rekawku, choc bywaja tez zimne dni), od lipca robi sie juz zimniej, czasem bywaja jeszcze gorace dni, a czasem zimne, przygotuj sie raczej na grube ciuchy, jak na jesien, choc wez tez takie na lato.
nigdy nic nie wiadomo teraz, nie da sie rozróznić.
wiecie co.

strzyżenie z modelowaniem ok. sfiksowac.augustow.pl niektore z nich koncza sie tez stazem.
ja o paru lat jeżdżę do fryzjera do Żor miasto wiocha nie z tej ziemi ale mam swojego fryzjera do którego mam zaufanie; mysle ze jestem nietypowa bo ciagle nosze TE SAME spodnie droga stewardesso smieszy mnie to co mowisz chyba nigdy nie bylas napraw3de w tym salonie tak sie sklada ze mialam okazje odbyc tam szkolenie znam tych ludzi i doskonale sie orietuje jakie stosuja techniki jedna z glownych cech jest to ze nie stosuja WOGOLE tapiru chyba ze w kokach na zyczenie klientki a strzyzenie maszynka jest 3 razy trudniejsze niz nozyczkami i kazdy fryzjer ci to powie a jesli chodzi o tlenionego czy jak go tam nazwalas to mozesz byc pewna ze jest on najlepszym stylista w tym salonie i wiele osob sobie go ceni czesto trzeba sie do niego zapisywac tak wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj a jesli nawet ci spieprzyl fryzure to pamietaj nikt nie jest idealny Dlatego zgadzam się z andzią79 i nawet jeśli lekarz nie zleci badania - zrobić je we własnym zakresie Domi 15, sfabrykowane.kalisz.pl
ci od naturalnego leczenia wzroku - spisek okulistow ktorym wyleczyliby wszystkich pacjentow itd Bo juz po ponad 2 tyg zrobilam 2 dniowa . i moze razem z dobra dieta, poduktami z wit. Midge Ure chyba sobie odpuszcze A i jeszcze mam dobrą radę dla panny która prostuje kręcone włosy dziewczyno nie prostuj włosów bo kręcone włoski są najładniejsze mówie żyje już na tym nieszczęsnym świecie 27 lat i nie znam innej osoby o tym im imieniu wiec nie sądzę że jest oklepane...
Crips Ty z marsa?
a Wy macie dzieci?
po tym czasie okropne kłucie jajników i ból tylko kłujacy poszłam do gina(innego podobno b.dobrego!) zrobiła mi ponownie usg okazało sie ze ok tylko było to w połowie owulacji ciagnie mi sie to juz tydzien !!!
Nigdy nie wiem, ktore \niesportowe\ buty do czego pasuja
Do Poznania za daleko troszku
czy ja tez moglabym prosic o pytania?
ON JEST ZE SMOKTUNOWICZ

hania ma racje,druga polowe zawsze spotykamy w najmniej oczekiwanym momencie.cos o tym wiem...
sfora.pulawy.pl
Nie warto zaraz po operacji rwać się do pracy !!
moze powinnas na dobry poczatek przestac kupowac te niezdrowe i tuczace rzeczy ...
Pozdrawiam i życzę zdrówka
mam podobnÄ… sytuacjÄ™.
Dziś nawet pokusiłam się na słodycze i szczerze mówiąc nie wyczymałam długo i musiałam to zwrócić.
Witam Wszystkie przyszłe Mamuśki
nie tłumacz powodów, dla których z nią Jesteś.
no może jest męski, ale w kręgu gejów
mnie na drętwienie lekarz polecił łykanie tabletek z wapniem i potasem
Na co ty liczysz.
Miałam nadzieję że coś poprawi się z moją cerą.

Za to znalazłam coś co może być dla Was interesujące a mianowicie co może się stać z organizmem po takiej głodówce. sfalujesz.olecko.pl Ludzie puknijcie się w głowę,bo nawet nie wiecie jaką krzywdę wyrządzacie swoim dzieciom nadajac im takie imiona.Póżniej się z nich wyśmiewają i wyszydzają ale was to nie obchodzi,dacie szajskie imię i jesteście zadowoleni a dziecko niech się z nim męczy całe życie!!!
;*********** Dzięki za odpowiedzi. mam kolczyk w pępku od kilku lat przekuwałam w profesjonalnym salonie z miejscowym znieczuleniem kosztowało mnie to 150 zł niem ie miałam żadnych problemów z gojeniem ale wszystko zależy od umiejętności osoby przekuwającej i od pielęgnacji samego pępka po przekuciu to zn....przemywaniem co najmniej 3 razy dziennie rumiankiem i tylko rumiankiem bez stosowania wody utlenionej czy maści bo to jest największa głupota rana ma się goić a nie jadzić co właśnie często występuje po stosowaniu maści, a w codziennej kąpieli delikatnie przesuwać w duł i w górę kilka razy mi się ranka bardzo szybko zagoiła i jestem zadowolona ... Kupiłam groupon do Barocco lub In Beuty. O prosze jednak zalozylas topic,no tak,szybciej mozna sie czegos dowiedziec bo ludzie beda pisac prawdopodobnie na ten temat sfabularyzowany.kobierzyce.pl
Włosy wypadały mi przed zabiegiem sporo i nadal to robią - dlatego je maksymalnie skróciłam - mniej ich w wannie po myciu. Proste powodują tycie. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3726912& start=180 czas ucieka a ja stoje w miejscu... mniej więcej zapis brzmial wlasnie tak. witam, Skończyły sie wakacje to teraz życie powinno nabrać tempa i liczę na poznanie kogoś ciekawego z kim możnaby wyjść na miasto i rozerwać się w miłym towarzystwie.
ja właśnie tez lecę do Szkocji, i nie wiem jak to będzie z pracą, póki co ofert na necie sporo, zwłaszcz w centrum edynburga ...
Nie jestem szalona fanka ani dr Kwasniewskiego ani Atkinsa ale poczytalam sobie na ten temat, do tego obserwacja i zwykle rozmowy z ludzmi na temat co i jak jedza za kazdym razem przekonuja mnie do slucznosci mojego zdania.
ÅšpiÄ™ super, normalnie.
Tylko 30 zł!
Biomet:
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Pi± Kwi 11, 2014 03:57    Temat postu:

Powrót do góry
kamil59



Do³±czy³: 20 Lut 2017
Posty: 3

PostWys³any: Pon Lut 20, 2017 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ca³y ¶wiat jest bez sensu tak naprawdê
_________________
see
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
miroslaw.witkosz



Do³±czy³: 04 Kwi 2017
Posty: 5

PostWys³any: Wto Kwi 04, 2017 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i bardzo dobrze bêdzie wtedy
_________________
click this link
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Wto Kwi 04, 2017 07:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona G³ówna -> Co w mie¶cie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Sligo i my  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group