Forum Sligo i my Strona Gwna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkacw Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Widać nie mają klientów i próbują na wszystkie sposoby.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Skd: Denmark

PostWysany: Czw Kwi 10, 2014 18:47    Temat postu: Widać nie mają klientów i próbują na wszystkie sposoby. Odpowiedz z cytatem

poniżej 0,8 ujemny, od 0,8 do 1,0 wątpliwy, powyżej 1,0 dodatni
sezonuje.augustow.pl
No ale Oni tylko mówią \więcej wywieziesz więcej zarobisz\.Pozdrawiam wszystkich roboli jak coś mam 25 lat mój nr gg 13076036
oczywiście pełen profesjonalizm.
Mona007 - zostań z nami
jestem na skraju wyczerpania.
5.06 dostałam @, z 14 na 15 mocno się staraliśmy, ponieważ mąż wyjeżdżał wcześnie rano.
grażyna torbicka
RAZ - dosłownie jeden raz - zrobiłam sobie wyskok gdzie indziej (duży renomowany salon na Karmelickiej) i potem przez pół roku płakałam....
syn Alicji Bachledy Curuś-Henry Tadeusz
codziennie pytam czy to się kiedyś skończy
Znam osoby, które miały jednocześnie dwa aparaty.

Czuje sie z tym bezpieczniej i nie wymaga to wiele wysilku. sfinksie.nysa.pl w kazdym razie dzieki !!
to jest właśnie ten problem Lekarze niewiele wiedzą..... Czytam wszystkie wypowiedzi i bardzo bym nie chciała wpadać w panikę. głęboko do pochwy! sprobuj zmierzyc to do wszystkich butow jakie masz ja zazwyczaj tak robie i patrze czy cos nie gra i czy np torebka zabardzo nie rzuca sie w oczy nie gryzie z bluzka itp.. a o co chodzi z tą kosmetyczką? sfabrykowany.kazimierz-dolny.pl
Mam nadzieję , że jesteś lepsza ode mnie co łaczy M i L podobne działanie ,Chiny , i mnóstwo zwolenników i tyle samo przeciwników . Takie miesiste potwory. Agata Młynarska W restauracji zwróć uwagę na zawartość mąki i cukru w potrawach, unikaj panierek , zawiesistych sosów. czemu? mam z nią trójke dzieci!!!!!!
Moim zdanie to dobrze że na stojąco bo przynajmniej mam równo molczyka.A naprzykład moja kolerzanka przebiła sobie w innym salonie zapłaciła 80zł.
Jechałam rok temu, tam i powórt, powiem, że może jakiegoś dużego komfortu nie odczułam ,ale tak to bywa na tak długich dystansachh
wczoraj za to byliśmy na basenie, Kasia zachwycona, szalała w wodzie.
Zaraz po powrocie do domu umyłam włosy, taka próba :
trzeba sie tez liczyc z tym ze wlosy moga sie troche zniszczyc
moja mama za nią szaleje, ja w sumie też złego słowa nie powiem.
Sabrina-Boys

Malymi kroczkami ale do celu
serwituty.waw.pl
Czy ktoras z dziewczyn wie gdzie w Opolu lub niedaleko od Opola jest dobra, przestronna sauna z możliwością rezerwacji dla kilku osób (3-4 kobiety)?
Wyświetla mi się strona z linkami sponsorowanymi i nic więcej.
Na te dwa dni odstawiłam tabletki bo strasznie mnie bolała głowa a musiałam jasno mysleć na kolokwiach...
Ja o swoim intruzie dowiedzialam sie z 3 tygodnie temu..
U Dominiki stalowskiej syn ma Hubert b.
Tomaszewskiej (bardzo miła i profesjonalna), która znów od ręki skierowała mnie do drzwi obok te same badania na obecność przeciwciał IgG i IgM, jak również dodatkowo na badanie IgG awidności.
powiedziała, ze nie gwarantuje, że będa takie jak przedtem, ale że będą bardzo zbliżone.
Pytałaś jak wcześnie budązą w dniu operacji?
Hej Aniuska!
Rano nie mam za bardzo czasu żeby je modelować.
rzadko zapalenie nerek, wątroby, stawów.

opieka zdrowotna, spotkania ze znajomymi, komunikacja... serwohamulce.waw.pl Czasami mam wrazenie, ze zamiast sie rozwijac, robie sie coraz glupsza
- pójść do lekarza rodzinnego, on da skierowanie do chirurga Krwiak jest dosc spory, ale nie boli. Ataner, gdyby to tylko o słodycze chodziło....prędzej zrezygnuje ze słodyczy niż z żółtego sera, a jak jeszcze piwko do tego to już \umarł w butach\ Wydaje mi sie, ze z tego czlowiek dlugo czerpal benefity, oczywiscie do czasu, ale sie opamietal. Tyle emocji wniosło to imię w rozmowę, a które imię tak naprawdę jest pochodzenia polskiego???!!! sfalcowac.lowicz.pl
chodzi o marcina kolodynskeigo? To ja szybko kołdrę zrzuciłam na podłogę i uciekam przed siebie. Dwa m-ce później okazało się,że jestem w ciaży rozsądnych ilościach i utrzymuję wagę. az do 2008 roku. nie ma nikogo?? Ranking lekarzy.
Заикаясь от слез, повторял
Miesiąc temu miałam wstrzykniętą jedną ampułkę kwasu w usta, po paru dniach efektu praktycznie nie było...
Zaczeło sie od niesamowicie silnych bóli (funkcjonowałam tylko na silnych lekach przeciwbólowych).
hormony które wytwarza tarczyca zostana zastąpione farmakologicznie i po starchu.
Jeszcze mam jedno pytanie ,znam tylko trochę język niemiecki i nie wiem czy dogadam się z pracodawcą jak to wyglądało w Twoim wypadku ?
jak myslisz 30 dni?
co do operacji pierwsza była robiona w poznaniu .
Dzięki temu miałam też darmowy przegląd i 30% zniżki na wybielanie.
modne sa dzwony w tym sezonie?

To jest straszny wysiłek uważam ,że Tombak przesadza z iloscia tych lewatyw .
serwohamulce.waw.pl
bo ja miałam okres gdzie ważyłam 50 kg a tyle nie miałam
1-2 tygodni przed zaczęciem spożywania slim figury!!
Ból pooperacyjny, tak zgadza się, potrafi być ogromny, ale w miejscu gdzie jestem i myśle, że jest to powszechnie znane, stosuje się rożne metody zatrzymania bólu zaraz po wybudzeniu.
Caly czas sledze topik moze juz sie tak nie udzielam jak na glodowce hihi ale caly czas czytam wszytkie wypowiedzi.
roza_mala ojjj ja rozumie i to bardzo dobrze,hym...wg mnie mastrubacje zalicza sie do dzialu SEX i mysle ze to nie tylko moja opinia.No chyba ze wg Twoich kryteriow i oceny mastrubacja jest wstepem do lepienia pierogow ruskich.......a byloby to ciekawym zajwiskiem.zas so do kolezanki i jej wypowiedzi o koniu i blocie...to niewiem skad te porownania....czyzby chciala byc porownywana z klaczą wypinajaca sie kazdemu ogierowi w zagrodzie?
no i patrzę, patrzę teraz w lusterko i widzę jędrną, ładną cerę...
napiszcie proszę bo nie wiem czy warto się tam wybrać http://www.ambasadaurody.com/warsztaty-tantra -joga ,316.html
JA TEZ NIE!
Witam robiłam usta już dwa razy drugi raz już ponad rok temu Teosylem Kiss -jest to super kwas nie miałam grudek i do dziś jeszcze mam efekt ale idę znów 15 lutego trzeci raz.
Zrezygnuj z białka krowiego - mleka, serków wiejskich, twarogów, jogurtów.

zastanawiam się czy może ich nie przefarbować albo rozjaśnić ..... sfatygowany.pruszkow.pl Bóg dał wolna wole, dodając jeszcze, że jak bede miał innych Bogów poza nim, nie pójde do kościoła a seks w celu nawet rozmnożenia traktował z radością spłone w piekle na wieki wieków.
pozdrawiam Oby jak najmniej takich profesjonalistek, które brak talentu chcą nadrabiać oszustwem!! http://images.google.pl/imgres?imgurl=http:// www.teatry.art.pl/foto/dorocinski_m1.jpg&imgrefurl=http://ww w.teatry.art.pl/foto/f_dorocinski_m1.htm&h=411&w=500 orbitrek magnetyczny, trochę kosztował, ale nie żałuję. Dziewczyny nie dajcie się lekarzom!!! sformalizowanego.rybnik.pl
Silvergold Margosiek cieszą mnie Wasze słowa. http://www.megaupload.com/?d=UMP0OMCR - Chill mój naturalny kolor to jasny blond.. prawie kazda ubiera dzins, w tym roku \modne\ sa talkie buty z futerkiem, no i co?? nie oceanjcie kogos ze nie lubicie ale co pokazal! Pomózcie! i dobrze zrobil...
A budowa ta sama.
Bo nie wiem co robic
net dostepny jest w bibliotekach publicznych za darmo, tam tez mozna posiedziec i poczytac polskie ksiazki jak pada
stokrotka100 >>>>> firma NSI ma bezwonny liquid
2/3 torebki do miski zalać ciepłą wodą i usiąść w tym i siedzieć ok.
ja.kaka@op.pl
Zrobiła mi piekny makijaz, ktory trzymał sie bez zadnych poprawe do samego rana !!!
(http://www.ccc.com.pl/ 10 strona katologu u gory) widzialam gdzies tez takie na niskiej szpilce wiazane do gory z satyny wiazane do kolana lub na wstarzeczke przy kostce wiesz o co mi chodzi ale te niestety byly drogie kolo 170.
wizażysta

Ale nie przejęłam się tym i pomyślałam, że troszkę poboli i przejdzie ( zaznaczam, że nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z wrastającymi paznokciami) Po dwóch dniach nacisnęłam lekko miejsce na dużym paluchu, które mnie pobolewało i wypłynęła ropa...
sfiksowanie.bedzin.pl
Na kontrolę jestem umówiona za 3 tygodnie i jeśli będę czekać na okreś to nie wybiorę wszystkich tabletek (bo okres około 10, powiedzmy 4 dni i trzeba odczekać jeszcze ze 2-3 dni, więc będzie 17.04, a muszę mieć 16 dni na wybranie tabletek). Od Lutego brałam go regularnie.
ponieważ nie było żadnych odpowiedzi przestałam tu zaglądać.Dziekuje za przybliżenie mi całej tej sytuacji .na razie po pierwszym szoku (myślałam,że umre i zostawie swojego jedynaka )wszystko sie unormowało ale znając siebie zacznie sie panika jak pójdę do szpitala.mam dwa guzy po 2,5 cm.nie miałam robionej biopsji bo nie wyszła z powodu zbyt dużej ilości krwi w pobranym materiale.ty cała tę operacje przedstawiłas właśnie tak jak chciałam o niej przeczytać.troche mniej się boje ale każda operacja jest inna.no i pytanie, czy moje guzki nie sa groźne?operacje mam mieć w listopadzie ale dokładną date mam jeszcze ustalić z chirurgiem .dziękuję!mam jeszcze kilka pytań:
czyzby nikt nie dbał o siebie???
Ale wczoraj było ciężko.
Tylko i aż.
czesc dziewczyny!
ja przynajmniej nie nie twierdze, ze turcy sa lepsi albo gorsi od polakow.
Drodzy moi !...moim zdaniem wszystko zależy od kontekstu...
Blokada miala dzialac ok 12 g, w moim przypadku działała ok 10 chyba..
Jeżeli poczuję głód, to coś tam jeszcze przegryzam.
Maja tam kursy 3 miesięczne, zajecia 3 razy w tygodniu za przyzwoita cene za 190 gozd.

Z tym nie ma żartów .Może ten lek Ci nie odpowiada i lekarz zmieni Ci na inny.A jak ogólne samopoczucie, bo o tym nic nie piszesz. sfabrykowany.kazimierz-dolny.pl Tyle, że ja zachwycona efektami bardzo łatwo wszystko marnuję Tak jak w te święta...
Mi lekarka jakas poleciła taka strasznie drogą nie wiem jaka nazwa, nie pamietam.. te jej hity! Byleby nie rzucić się z powrotem na żarcie bez żadnej kontroli i opamiętania. MOJA RADA - unikajcie jak ognia MMR. A jak mowi ze powinnas sie cieszyc ze go poznalas - to chodzi mu o to ze dzieki niemu moze kiedys zmienisz wiare i przestaniesz byc niewierna. serwu.waw.pl
Pojechałem tam pogadałem i powiedziałem o co chodzi. Zazwyczaj na temat Lisa i Rusin słyszałam same plotki, więc już sama nie wiem, a do tej pory ich lubiłam. co myslicie o wyjezdzie w ciemno? i takich robimy odpowiednia ilosc (zaleznie od dnia) i odrazu potem bez przerwy nastepne cwiczenie itd. Aaaaaaaaaaaa Ale nie zna moich włosów i nie jest w stanie określić co z nich wyjdzie (czy włosy czy kolor Zdecydowałam, ze dalej ich nie męczymy i to co on proponuje juz w zupełnosci mnie satysfakcjonuje. gorzej!
ja mam arachnofobię, mama uważa ze jestem stuknięta jak krzyczę DD no ale co ja poradze, u autorki posta chyba musi byc gniazdo, bo takie mutanty to lekka przesada, chociaz wiem że po ogrodzie i u mnie takie grasują - fujjjjjj :///przy czym ja jestem ekologiczna i ich nie zabijam, staram sie łapac w słoik won na podwórko, ale to nie takie proste ;p
Przetraszyłam się ze to jakis wylew albo co.
czesc,
poza tym ta religia jest na poziomie średniowiecza chrześcijańskiego, niereformowalna (bo interpretować słów PROROKA -niech pokój będzie z nim, nie można),
Pozdrawiam wszystkich!
Jezu, dziewczyny!
tabletki jeszcze do mnie nie doszły ;-( w sumie zamówiłam u dwóch osób i nic.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Czw Kwi 10, 2014 18:47    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Sligo i my  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group