Forum Sligo i my Strona Gwna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkacw Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

W tych większych myśle ze nawet pracują wykwalifikowani f

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Skd: Denmark

PostWysany: Sro Kwi 09, 2014 02:33    Temat postu: W tych większych myśle ze nawet pracują wykwalifikowani f Odpowiedz z cytatem

asiunia55@Wp.pl
serwuja.waw.pl
-albothyl (6globulek) 35 zl Myśle że jak zetniesz bardziej ci się skręcą...Ale fakt z krótszymi jest mniejszy problem..
Mi lekarz powiedział ze mam sie nieprzesilac, odpoczywac, i patrzec na telewizor.
Salon jest czysty, zadbany, z przyjemnością się do niego przychodzi.
pozdrawiam serdecznie
Ime, napisz nam , co to Ci się przytrafiło, że tylko jedną strunę głosową masz...
ser zółty
Hej Aniuska!
Lecz głodówka nie tylko usuwa samą chorobę, jak to czyni operacja, ale usuwa też głęboką i skrytą jej przyczynę, przestraja cały ustrój, oczyszcza go i biologicznie odmładza.

szkoda mi przerywac treningu, bo efekty sa juz calkiem niezle, tluszczyk ewidentnie zmialal, ale boje sie, ze nie wytrwam, pomocy! sfilcowanie.bytom.pl Jednen raz za wiele nie da - robi sie rzez pierwszy tydzień codziennie, drugi w co drugi dzień, w trzeci 2x w tygodniu w czwartym jeden raz i póżniej przez kilka miesięcy 1x w miesiącu.
hehehe a ja lubie Boney M \Ma Baker\ albo \One way ticket\ swietnie sie nadaja na imprezki kupiłam model BK -TE -005, cóż mogę powiedzieć, to mój pierwszy taki sprzęt więc zbyt wiele nie mogę powiedzieć, ale jako laik spokojnie mogę stwierdzić że jest cichutki, na razie nic nie trzeszczy, poza tym wygląd- super! ja mam problem mam. Nawet byly spekulacje w gazetach, czy będzie mogła karmić dobrej nocki serwujacy.waw.pl
leżymy przytuleni do siebie na łyzeczki (często tak zasypiamy lub oglądamy TV) no i mój facet zaczyna mnie głaskać po całym ciele. W kwietniu bylam na przesluchaniu , a pierwszy swiadek byl wzywany na 03.08.07. TEARS IN HEAVEN Ja spotkałam się z powszechną wśród znajomych opinią, że krótkie włosy mnie odmłodziły Zapewne wszystko zależy od fryzury, ale wydaje mi się, że krótka, lekka młodzieżowa fryzurka może raczej odjąć znacznie lat, odsłonić i rozjaśnić buzię. Badanie przez odbyt nie było takie straszne. Witam wszystkich. Meczu nie będę komentowac, za dużo nerwów wczoraj straciłam na naszych partaczy...
ale zmodyfikowałam kapustę dałam pekińską jestem wrzodowcem i lepiej tą trawię jak już jakąś muszę...
czesc laski!!!
Po norprolacu funkcjonuję zupełnie normalnie, tak jakbym nie brała żadnego leku.
Dzieje się tak tylko wtedy, gdy towarzyszą mi opisane wyżej objawy.
Tym bardziej, że wyjeżdzam na 10 dni nad morze i niestety wychodzi na to że musiałabym brać te globulki przez cały wyjazd, co przyznam byłoby bardzo uciążliwe.
poza tym w barze potem wiele osob uprawialo sex m.
a ja zrobila kolczyk w pempku i zagoilo mi sie bardzo szybko.4 razy dziennie przemywalam woda z sola.Jak sobie zrobisz to nie przemywaj woda utleniona to zatyka dziurke.Pozdrawiam i zrob sobie.

Po zażyciu chwilowo zakręciło mi się
setery.waw.pl
Więc to nie żarty!
upsss sorki za bledy
Otóż moje poglądy są zupełnie inne niż raquna.
Piszcie jak najwiecej bede sledzil...
1-2 tygodni przed zaczęciem spożywania slim figury!!
Wiec polecam.
Ale to naprawdę mistrz (skusiły mnie informacje na jego temat, dyplomy, nagrody, odznaczenia), w dodatku dużo taniej niż w innych profesjonalnych salonach.
corpawda nie widze jeszcze efektow ale jestem baaardzo zmeczona wiec mysle ze sylwetka powinna sie ksztaltowac powolutku
Już widzę nadzieję To moje odchudzanie skończy się sukcesem.
Znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań.

ze cos takiego, ale ja jezdzilam kiedys duzo i nigdy tak nie mialam seryj.waw.pl Dzień dobry,
I naprawdę nie rozpływaj się tak nad tym , że pracujesz na tych wszystkich darozjadów. i to nie taką zwykłą, tylko w stylu lat 60. na tym forum zawitałam kiedyś bardzo dawno temu bo sama byłam ciekawa czy tabletki anty mogą powiększyć biust. Tylko o ciebie zalezy czy ono nadal bedzie nedzne czy bogote. zaczelam robic lewatywy okolo tygodnia temu,mysle ze jestem juz gotowa na glodowke. sfalduj.czeladz.pl
Ciagle gdzies mnie nosi, uwielbiam sie bawic , taniec jest moja pasja. przeczytałam wszyściutkie wpisy na tym forum i jestem po ogromnym wrażeniem! o 3 w nocy brała się za pranie i sprzątanie! ja chcę mieć takie ciało : dobre jest przemywanie wodą utleniona i koliste ruchy wacikiem (jakby wmasowywanie )no i obowiązkowo rywanol najlepszy moczenie w nim palucha . Polecam!!! Pomijam tandetne wzornictwo,ale..trampki to trampki.Nie zgodzę się ,że za tą cene masz gwarancje jakości.Bzdura.Sama mam takie za 10 zł,spokojnie rok trzymają.
świętokrzyskie
A moze to przez to ze ostatnio poleglam i zaczelam od nowa?
acha i ile dni sie jest w szpitalu?
Moze dlatego zdecydowalam sie postudiowac ten jezyk.
Na szczescie glownie po angielsku Chociaz teraz to juz sama nie wiem w ktorym jezyku wole byc egzaminowana
Chcemy zalozyc stale lacze, ale sie nie mozemy zebrac
Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem 663758706

owoców, chleba, makaronu, zbóż, warzyw bogatych w skrobię, nabiału poza serem, śmietaną i masłem.
seterce.waw.pl
Ale obiecaj mi jedno!!!!!!!!!
Jeśli chodzi to polecam na Krolewskiej chyba ?
Dziewczyny chyba trochę przesadzacie, załóżcie sobie własny topik, na którym będziecie ze sobą walczyły, a nie prowadzicie tu jakieś dziwne pogawędki Przemyślcie to.................
Dwie na obydwu rękach (od ramion aż za łokieć, szerokość około 6 cm, miejscami więcej..) oraz trzecią wielkości całej dłoni na dekolcie tuż przy szyi.
ja podobnie, juz się przyzwyczaiłam do bromergonu i biorę, a w zasadzie kończę pierwsze opakowanie oczywiście jedna tabletka na noc, nie jest tak źle
byc moze sie znamy pozdrawiam i odpisz na mial on110@wp.pl pozdrawiam wszystkich leczacych sie w polanicy
Tatiana Okupnik, Malwina Ratajczak, Joanna Brodzik, Bogna Sworowska, Edyta Herbuś
;((
Powiesz mi jakie są twoje odczucia.
Drobna ja miałam podobny problem jak Ty.

Nie mniej mi sie podoba ... sfastryguje.podlasie.pl NOsiłabym ją teraz na wierzch, ale nie wiem, do czego mozna ją nosic?
Praca z modelkami w od drugiego tygodnia stażu super instruktorzy. Prosze o odp Jesli ktoś cierpi z powodu małego biustu, płacze po nocach, a takie na forum też się zdarzają. Dzięki AMELIA 18 za dobre słowo o topiku I obiecuję narzucała się nie będę , uczuć wyznawała nie będę , do fazy zakochania nie dopuszczę (mam nadzieję) , bo wiem, że nawet jakbym dopuściła to bym tylko baaardzo cierpiała !!!! Ja przekłuwałam pępekjakieś 3 miesiace temu .. serwohamulce.waw.pl
teraz gotuje obiad dla Syna co jest dosc trudne ;/ ale wytrzymac musze co jest nikt nie korzysta z usług kosmetyczek lub fryzjerów? Kosztuje okolo 25 zlotych ale naprawde jest super! pozdrawiam ============================= To chyba jakaś propaganda. 4) max.1 szklankę dziennie (zjedz tylko wtedy gdy z poprzedniej grupy zjesz 2 szklanki)
czy to cos zlego sie dzieje, czy taka 'rutyna' przy gojeniu?
Witam widzę że MYSŁOWICE wróciły na forum słyszałem że po kilkunastu miesięcach robienia planów i ratowania szefostwu pupy nie zrobiliście planu i waszemu szefowi(szef wszystkich szefów) hemoroidy wróciły...
tel:
jestem sama w obcym kraju nie w Polsce.
bedzie pycha az do czasu, jak nie zachorujecie na salmonelle...

Ja swoją walkę z cellulitem zaczęłam jakieś 2 miesiące temu i naprawdę udało mi się do znacznie zredukować.
sfeminizowal.sosnowiec.pl
Ja też nie uważam żebyś była nienormalna , to jest normalne , że szukasz kontaktów a ksiądz mimo smyczy łączącej go z Bogiem jest człowiekiem , nie dziwi mnie to , że tak często mailujecie w końcu jesteście na stopie przyjacielskiem , przyznam ci się szczerze , że bardzo chciałabym mieć znajomego księdza któremu mogłabym się zwierzyć .
Polecam też Panią doktor Misiek-Cyrwus, bo robi bardzo starannie, dokładnie i zawsze byłam ze wszystkiego, co robiłam bardzo zadowolona.
Ot tak przeprowadziła głodówke?
ja dzis 25 dzien bede robic, idzie mi calkiem niezle i efekty sa juz naprawde niezle!
Baba Jadzia,
W każdej chwili moge przestać jeść mieso, ale nie dlatego, że mi nie służy, lecz dlatego, że nie przepadam za miesem (już go nie jem), ale słodyczy?

W czoraj i dzisiaj po południu , jak przyszłam z pracy strasznie pieką mnie poliki i jestem czerwona na twarzy. serwitutu.waw.pl W zab nie znam francuskiego no i nie wiem jacy sa tam ludzie.
Ciąg dalszy pytania, o Ambasadę Urody, osobiście nie byłam bo za daleko ale pewnie bym nie poszła bo koleżanka była i ..., ale najlepiej sobie samej wyrobić zdanie, bo ktoś może zawsze trafić na zły humor kosmetyczki, co się przecież może zdarzyć w każdym salonie. typie, są ładne i tyle, takie zwykłe sympatyczne dziewczyny.. Dzięki wielkie za odpowiedź! Od poniedziałku (a może już od piątku?) zaczynam pracę w Żywiec Trade. Co myślicie o kursie w SELECT i w GO WORK Może wypowie się ktoś kto ukończył kurs fryzjerski w którejś z tych szkół? sfalszowaniu.glogow.pl
czas najwyzszy wziac sie za siebie. mnie brzuch bolal bardzo dlugo. omijać pępek przy myciu usuwać zrogowaciały naskórek, robić miejsce dla paznokcia, podkładać malutkie kulki z waty pod brzegi paznokcia, tak aby nie wrastał, tylko rósł nad skórą. Mój orbitrek okropnie skrzypi. ktos powiedzal ze w q10 jest dobry fryzjer to pani marcelina to masakra chcialam blon a mam jajecznice.cicie jak od siekiery to porazka a zaplacilam jak w profesionalnym salonie.masakra Betti,
czyli dziennie 4 jajka i serek brie????
to było koszzzzmarne .
Ooo, znalazłam ciekawe forum.
Macro,to szykuje sie u nas \Wielka Pardubicka\ w dniu porodu
Polecam bardzo gorąco!
to kątnik
Pozdrawiam Kinga
wejdz saobie na strone SELECT, tez maja stala ofertę dla przyszłych fryzjerow i juz od samego poczatku masz praktykę.
a jaki masz kolor włosów?
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Sro Kwi 09, 2014 02:33    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona Gwna -> Co w miecie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Sligo i my  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group