Forum Sligo i my Strona G│ˇwna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszka˝cˇw Sligo i okolic

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Cze┼Ť─ç .

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona G│ˇwna -> Co w mieÂcie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
jedantri

Do│▒czy│: 04 Sty 2014
Sk▒d: Denmark

PostWys│any: Sro Kwi 09, 2014 00:05    Temat postu: Cze┼Ť─ç . Odpowiedz z cytatem

Mam ostatnio problemy z wlosami, wiec zalezy mi na kims sprawdzonym, ale tez kreatywnym
sfalcuj.malopolska.pl
do informacje ze zrodla:
Kobiety zagladacie tu jeszcze ?
Jesli jestes nadal na necie i chcesz to wejdz na skype i wstukaj adres :
waga nie jest az taka wazna, liczy sie wyglad sylwetki i samopoczucie...
Hej ja zaczełam od dzis diete.
pare osob sie niezle wysililo zeby ladnie tutaj opisac te cwiczenia, wiec moze zanim napiszecie z enp.

Dietla (blisko skrzy┼╝owania z Krakowsk─ů). sfabrykowac.jelenia-gora.pl Maj─ů jakie┼Ť specjalne maszyny?
pozdrawiam W tym lub przysz┼éym roku czeka mnie przed┼éu┼╝anie ko┼Ťci udowej. Bo tam m─ů┼╝ czeka. wez sie zastanow Witam i powiem wam, ze jestem przerazony tym co widze, czytam tu. sferach.szczytno.pl
Same w sobie mnie nie bol─ů, dopiero zaczynam czu─ç dyskomfort jak ich dotkn─Ö. ZALATWIAM DOWOZ Z LOTNISKA I MIESZKANIE . Qfa......! A powinny nie byc po okolo 8 tygodniach prawda....? Chris Isaak -''wicked game'' dzie┼ä trzeci Nie zauwazylam
Pozdrawiam.
kukuryku co tam slychac?
A kiedy konkretnie lecisz?
Na poczatku było fajnie,ale teraz to już wcale tak fajnie nie jest.
facet idzie m├│j
Przy moich 158 cm wa┼╝─Ö 130 kg.
teraz jakos \odpokutowac\.

┼╝ycz─Ö i dobrych wypiek├│w dla pociech polecam
sfaleryt.mielec.pl
ale po przerwalam bo nie spodziewalam sie ze tak dlugo bedzie trwac z roznych powodow
no mam nadzieje ┼╝e to o dok┼éadnym przeczytaniu nie by┼éo do mnie bo ja wiem o co chodzi (a przynajmniej tak mi sie wydaje) i link z jedynymi rysunkami jakie znalaz┼éam poda┼éam jako odpowiedz na czyje┼Ť pytanie
Przy zimnej pogodzie np ja przeprowadza┼éa we wrze┼Ťniu ale w trakcie trwania by┼éo bardzo zimno i deszczowo .
Te┼╝ zauwa┼╝y┼éam,┼╝e jak modeluje nim swoje w┼éosy, to mo┼╝na codziennie go nak┼éada─ç przez kilka dni i wlosy nie zmieniaj─ů formy na przyklapni─Öte loki.I wgle jak sie go na┼éo┼╝y,to przez chwil─Ö wlosy wygladaj─ů na troch─Ö t┼éuste,a potem tak jakby si─Ö wch┼éania pozostawiaj─ůc ┼éadn─ů ,mi─Öciutka fryzur─Ö Oczywi┼Ťcie to nieznaczy ze mozna walic go ton─Ö ;P
Życze Wam samych sukcesów w walce z tłuszczykiem
Ju┼╝ stosuj─Ö je miesi─ůc i s─ů mi─Öksze w dotyku i mam mniej rozdwojone ko┼äc├│wki, a przy okazji mam mocniejsze paznokcie, nie ┼éami─ů si─Ö i nie rozdwajaj─ů Zawsze co┼Ť
kurcze jestes pewna ?
Trzymaj si─Ö paaa
To chyba jaka┼Ť propaganda.
karpiniamonia - nie wiem w jakim wieku jest Twoje dziecko, ale mo┼╝e pomog─ů banany.

tego typu filmiki tez sie poprawia komputerowo - co innego ustrzelenie przez paparazzi zreszta to sa strzały jej góry, ktora ma ładna, a nogi widac przez ułamki sekundy setki.waw.pl Zasypianie jest w zasadzie natychmiastowe.
Benusik, Lidla mam w miar─Ö niedaleko , dzi┼Ť lecimy na zakupy wi─Öc zaopatrz─Ö si─Ö w ten chlebek i zdam .. 10 ty┼Ť z┼é (min. Domelek, Wiem gdzie w Wawie podejmuj─ů si─Ö dekoloryzacji, efekt wychodzi super, ale nie bede reklamowac salonu, dlatego jak ktos chcia┼éaby poznac adres to zapraszam na maila. Witam, wczoraj mia┼éam zabieg resekcji. sfatygowac.pomorze.pl
No ale jak masz ju┼╝ zrobione i tylko uzupe┼éniasz to na wi─Öcej. niebieska piosenko Witajcie! slyszalam o tym sprzataniu w niemczech jest to bardzo rozpowszechnione. Oczywi┼Ťcie za pieni─ůdze ajent├│w i to nie o popraw─Ö sytuacji ajent├│w tylko o swoje d┼éugi, kt├│re mieli nadziej─Ö ┼╝e im ┼╝abka umorzy. Obudzi┼éam si─Ö dzisiaj z nog─ů po┼╝art─ů, jestem pewna, ┼╝e to sprawka jakiego┼Ť brzydala, cholernie mnie sw─Ödzi i piecze;/ Ostatnio jednego zabi┼éam. Nie id┼║ odrazu na 10 minut...
Ekwiwalentami DSH-Pr├╝fung s─ů:
Serdecznie zapraszamy na Forumwww.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych.
Poza tym firma Johnson$Johnson wydala teraz serie do ciala i twarzy HOLIDAY SKIN, maja w ofercie krem brazujacy do twarzy (do suchej/normalnej i do mieszanej/tlustej), z tego co wiem (czytalam wiele opinii) nie brudzi, ladnie pachnie, nie pozostawia plam i ogolnie jest BRDZO DOBRY kosztuje teraz w promocji ok.13zl.
Mam 20 lat, z moim partnerem współżyję od ponad 6 mc.
tTylko w ostatnim programie j─ů strasznie umalowali!!
Pozdrawiam
Mia┼éam robione paznokcie zelowe, ale by┼éy nietrwa┼ée i kruszy┼éy si─Ö po kilku dniach.Jednak zalet─ů pazurk├│w ┼╝elowych jest to,┼╝e ┼éatwo si─Ö w nie wtapia ozdoby ,oraz zel nie ma zapachu, w przeciwie┼ästwie do akrylu - niekt├│rym ten zapach przeszkadza,ale np ja go lubi─Ö Zajmuj─Ö si─Ö robieniem paznokci akrylowych od d┼éu┼╝szego czasu i jestem z nich bardzo zadowolona, ┼Ťwietnie si─Ö trzymaj─ů i dobrze zrobione swietnie wygl─ůdaj─ů Pozdrawiam

http://www.pudelek.pl/artykul/651
serwomechanizmu.waw.pl
- Pół żartem, pół serio
beznadziejne
piszcie jak z korekta nosa u ww lekarza.
jak widze laski, ktore maja biale spodnie i oczywiscie musza wystawac stringi to wrr
madzia81 Może po prostu jeszcze wszystko się nie unormowało.
jest jakis bank czy sklep z telefonami...
tyle ┼╝e lekarz powiedzia┼é mi ┼╝e to trwa 4 miesi─ůce a nie rok podkre┼Ťli┼é ┼╝e tak jest teoretycznie ale nie wiedzia┼éam ze a┼╝ tak si─Ö wyd┼éu┼╝y.
240m2 samego luksusu w przystepnych cenach
szaceunkiem, ona jest za gruba jak na modelk─Ö
Monako - 14 pkt.
To trudne, nawet bardzo trudne ale si─Ö da!!!

tylko ten ktory skutki przynosi ;D sfilmuja.jaworzno.pl http://www.sklep.dziamdziak.pl/categories/vie w/bielizna-66
Nie lekcewaz sprawy. Jak najbardziej bra┼éa pod uwage mozliwo┼Ťc zaj┼Ťcia w ci─ů┼╝e - jednak nigdy nawet nie zasugerowa┼éa , ┼╝e w oczatkowym okresie ciazy bromergon mo┼╝e byc szkodliwy. Przylaczaj sie do nas Anilay! Ma kole┼Ť dryg, trzyma fason, ale czesze si─Ö w przedzia┼éek a nie do g├│ry. WITAM LIDZIACZKI sformalizowanej.rzeszow.pl
Honey: kiedy┼Ť sobie nawet przyrzek┼éem ┼╝e o┼╝eni─Ö sie z t─ů kobiet─ů kt├│ra mi zrobi takie ziemniaczki na patelni ze z┼Ťiad┼éym mlekiem http://www.geocities.com/kozlowska6/2.jpg Napewno zadne \prochy\ nie sa tak zdrowe. ona widocznie razem z nim chce sie spalic hej Zda┼éam si─Ö na wasz─ů opinie studia fryzjerskiego DJSTYLE i posz┼éam tam. ja mialam gynalgin ale nie ale niestety mialam taki problem z aplikacja ze zadnej tabletki nie zuzylam.
Faszerowane
Niestety działa on baaaardzo źle na nastrój - depresyjnie wręcz
Boj─Ö si─Ö pope┼énic jaki┼Ť blad i mie─ç problemy z blizn─ů.
Pozdrawiam Ciebie i zycze spokojnych i szczesliwych swiat i zabawy i swietowania na sylwku
postraszcie pourywaniem łbów !

Czekam na operacj─Ö...
sfabrykuje.kaszuby.pl
Chcia┼éa bym mie─ç s powrotem sw├│j naturalny kolor ciemny br─ůz lecz nie wiem jakiej farby u┼╝y─ç..
U Wiatroszaka.
acha, p─Öcherzyk....u mnie wykryli w 8 tygodniu chyba...
Kto sie dolacza,to sie iech wpisze!
tylko na taczycy mam 1cm COŚ.
Nie wezm─Ö ju┼╝ tego ┼Ťwi┼ästwa bo musz─Ö normalnie funkcjonowa─ç.
jedna z nich :

Mam tutaj kolezanki polki, ale milo mi jest poznawac nowe ososby. serwowalas.waw.pl ja mam dopiero 25 lat,ale odchudzam sie cale zycie,ja nie wiem,ja to chyba w ciagu swojego zycia musialam zrzucic z kilkaset kilo!powaznie!!
Nie mam wi─Öc wi─Ökszej mo┼╝liwo┼Ťci \wyj─Öcia\ sobie z ┼╝ycia 2 lat na rehabilitacj─Ö Teraz po┼Ťladki mam jak ze ska┼éy, mi─Ö┼Ťnie brzucha na nowo zaczynaja sie spod t┼éuszczyku ukazywa─ç, ┼éadnie ramiona i rece sie modeluja a przy tym nie mam tak stawow obci─ů┼╝onych jak przy bieganiu. Typu cytryna, czy p┼éukanki z wody po ziemniakach. Moi znajomi byli po prostu zszokowani ze ktos moze dawac tak soba pomiatac i godzic sie na wszystko bez mrugniecia okiem. Wkurzy┼éam sie na maksa bo stwierdzi┼éam ┼╝e w takim razie nie biore. sfeminizowany.stalowa-wola.pl
I jeszcze jedno pytanko jezdze na najmniejszym obciazeniu ok 20km/h czy to za szybko czy za wolno a moze w sam raz? Zjadam talerz zupy z obiadu i nic wi─Öcej Tylko do toalety chodz─Ö raz na 7 dni To wida─ç go┼éym okiem. z nawalem mlecznym. Na pewno anestezjolog, chirurg, chyba 2 piel─Ögniarki no i pediatra, ale pediatra to tylko ju┼╝ do dziecka. hey ja jestem samoukiem w kwestii robienia tips├│w ┼╝elowych, nigdy nie mia┼éam profesjonalnie robionych u kosmetyczki, zakupi┼éam lamp─Ö uv taka standardow─ů - 36 W i zestaw ┼╝eli, ale obecnie robie sobie tipsy jedofazowym ┼╝elem kt├│rym mozna zbudowa─ç ca┼éego paznokcia, zamawiam na allegro raz na p├│┼é roku 1 ┼╝el + tipsy i klej, i nigdy nie s─ů to ┼╝ele dro┼╝sze ni┼╝ 10 z┼é. Pozdrawiam Kasia.
Esprit - to samo - dziwne, bo inne , kupione w Niemczech, maja sie dobrze.
der Skoda ,der Volvo ,der BMV -rzeczowniki odprzymiotnikowe bez koncowki :
Hej
bo jak się obudziłam już na normalnej sali, było po wszystkim.
Opieka od poniedzia┼éku do pi─ůtku.
I to wydaje mi sie rozsadne, bo organizm powoli przyzwczaja sie...
http://m.onet.pl/_m/97d2cda542941393b982a0fa7 88f3592 ,21,1.jpg
dzi┼Ť zgrzeszy┼éam.
Sluchaj siebie i moze nie zakladaj z gory ile dni.
dobre s─ů jeszcze palette color XXL teraz wysz┼éy nowe kolorki ale cz─Östo uczulaj─ů musisz sobie zalecany test zrobic chyba ze nie masz uczulen na farby mysle ze jeszcze raz i bedziesz sobie mog┼éa zrobic sw├│j wymarzony kolor pozdrawiam
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email
Reklama

Wys│any: Sro Kwi 09, 2014 00:05    Temat postu:

Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona G│ˇwna -> Co w mieÂcie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Sligo i my  

To forum dzia│a w systemie phorum.pl
Masz pomys│ na forum? Za│ˇ┐ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!