Forum Sligo i my Strona G³ówna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkañców Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

czeka kiedy zgasnie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona G³ówna -> Co w mie¶cie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Wto Kwi 08, 2014 22:30    Temat postu: czeka kiedy zgasnie. Odpowiedz z cytatem

http://www.goodplasticsurgery.com/archives/00 4662.html
sfatygowany.pruszkow.pl
zgadzam sie z edith !!
Na twoim miejscu w 7 dniu zrobilabym chociaz jedna, a najlepiej jak masz mozliwosc to co dzien, bo wczesniej nie robiles.
Zapomniałem wspomnieć o diecie i ćwiczeniach, a więc kilka podstawowych zasad które stosuję:
jak mam dbac o siebie???
ze co punkt zamkniety?
w sandalach niemoge chodzic bo brzydko to wyglada!
znalazłam taką dietę oczyszczająca- napiszcie prosze czy wg Was ona jest sensowna?
Mnie się za to spodobał artykuł o Włochach wyjeżdżających na wakacje do PL.Pozdrawiam
w spodniach chodzi nawet moja prababcia, a ty hamster chodzisz pewnie w spódnicach.

u kosmetycxzki nie polecam one robią to nierprofewsjonalnie tylko pierceman zrobi to dobrze ale nie zaprzeczam ze kosmetyczka zle no ale nie zrobi tego tak dobrze jak profesjonalista!! sfingowanych.mazowsze.pl Myślę, że to drętwienie jest od położenia reki w jednakowej pozyscji np.
II śniadanie- 1 wasa z szynką i ogórkiem+kawa-100kcal/10w może spróbujcie stanąc w łazience, jedną nogę na wannie postawić, wtedy łatwiej wchodzi. Skład: Czy jest to bolesne,jak szybko widać rezultaty itp.? Wchodze tam dot ego biura a tam juz 4 kobitki siedza i sie naswietlaja, rozebralam sie usiadlam i no i ta Pani zaczela mi robic ten lifting, przyjemnie bylo, kawa ciostko, takie rozmowy z babeczkami, no i opowiadala ta Pani o tym co w danech chwili robi co do czego sluzy i o samym swietle w lecznictwie opowiadala, takze bylo swietnie, malo tego efekt po 30 minutach tego naswietlania, rewelacja, caly policzek mi sie uniosl, skora sie zrobila bardziej jedrna na twarzy, no jak w spa ale przyjemniej i tylko swiatlo i kosmetyki szwajcarskie bodajze... sfermentowac.tgory.pl
najchętniej spałabym cały czas i jadła. muszę się nauczyć panować nad stresem... A co jem? Chcesz znaleść dobre jakościowo ubrania. uff. bo naprawde musze zakryc tą blizne. bo spotkałam się z różnymi opiniami na temat ukąszeń.
A co do opieki po porodzie...to mnie raczej ona nie bedzie dotyczyła...bo nikt nie przyjedzie 150 km do mojego dziecka
jest super!
Lekarze wmawiali,że to normalne,bo macica się powiększa.
Wygląda to wszystko na zdjeciach pieknie a i opisy bardzo zachecajace tylko jak mniemam to nie jest refundowane tylko trzeba płacić...
jak można ,,usunąć'' ten kolor ...
badan wykonywanych przez osrodki akademickie to wiekszosc z tych badan jest sponsorowana przez koncerny spozywcze i tak ustawionych zeby wyniki zadowalaly odbiorce.
Dalysmy te same cytaty

Pozdrawiam!
sfere.swiebodzin.pl
bo zaczynam sie tym przejmowac:/ w ulotce nic na ten temat nie pisze... Jeśli ktoś nie wierzy to zapraszam na mojego bloga o Marcinie:
Ok, dzieki.
Jeśli tak to jak to rozpoznać i jak leczyć?
Goiło sie pół roku, i z tego co wiem to u moich koleżanek też tak długo.
pzrepraszam to ja Aldoctor pisalem poprzedny komentarz.
sa kobiety w tych trudnych zwiazkach, najczesciej udaja przed soba samym i otoczeniem, ze wszystko jest pieknie.
(ponoć)
sok z cytryny lub limonki (2-3 łyżki dziennie, 2 łyżki mają 2,3 g węglowodanów, a z limonki aż 2,9 g)

będę wypatrywała koszulki z Tweety Moja jest różowa ze wzgledu na moją dziewczyneczkę sfeminizuj.starachowice.pl np ktoś kto ma 1,60 wzdostu chce ważyć 45-50kg....
dziękuję kochani za dobre chęci,ale to wciąż nie to. Powiem tak: (tez dla mnie zastosuje kuracje magnezem jesli to nie pomoze skonsultuje sie z lekazem. Hej i jak wasze efekty? sfer.swinoujscie.pl
ale oczywiscie mam silne postanowienie .. NIE WYTRZYMAłAM I ZROBIłAM TEST W 27 DNIU CYKLU I OKAZUJE SIE ,ZE CIAZY NIE MA !!!!!! Dostaje się tabletkę uspokajającą Głupiego Jasia. pajak! W październiku również ćwiczyłaś codziennie, jak długo? akurat o Korcz nie mogę za dużo powiedzieć,za mało ją kojarzę z telewizji,gazet(chociaż tych to bym pod uwagę nie brała -ogromne retusze!)Wolszczak -tej bym dała z 43 -45 lat, BEAUTYTEK - ultra nowoczesna , nieinwazyjna kosmetyka XXI w -modelowanie sylwetki , lifting twarzy i biustu, ujędrnianie-wyszczuplanie ciała , likwidacja CELULITU !!!
Znacie jakieÅ› kosmetyki stosowane przy dyfuzorze??
Sam Brown
idzie do przedszkola.
Ja przed zabiegiem podpisywałm o.świadczenie, że efekt uzalezniony jest od predyspozycji pacjenta....
tymczasem jak mu to zaproponowalam, to nie umial mi wlozyc..I nigdy tego nie zrobilismy....Kaze mi szukac na internecie ile trwa przecietny stosunek, znalazlam , ze 18 minut...Chyba musze mu to pokazac..I wlaczyc stoper moze wtedy zacznie sie bardziej starac Co jakis czas jestem tez nerwowa, mysle, ze to frustracja z powodu braku seksu i czulosci.
ALe maluśko zjadłam, no i musiałam przeciez uzupełnic kalorie
W czym ty w ogole jesteś lepsza od takiej która lubi modnie wyglądać???
ból minąl gdy wzielam paracetamol czy to moze byc zalezne od rozwoju dziecka.
Przyznam że bola to dosyć choc samo przebicie trwa sekunde i jest prawie bez bolesne, szczerze to zastrzyk bardziej boli.

Ja mieszkam w Warszawie,więc tu sobie robiłam.Trafiłam z polecenia koleżanki na fajną,młodą P.Doktor,jestem bardzo zadowolona.Myślę teraz jeszcze o botoksie na czoło....
sfalszuje.ilawa.pl
Czuje sie świetnie póki co i mam nadzieję, ze tak zostanie Pomużcie mi albo piszcie na ten adres.
Hej.
Fatboy Slim - Rockafeller Skank
a do sernika co wlkadasz, oni nie maja tu bialego sera?
Oj, skończy mu się.
Natomiast 1 czesc aż tak mnie nie zachwyciła, ale to oczywiście tylko moje zdanie.
czuje sie jak zycie z tego powodu przecieka mi przez palce i jakbym byla staruszka...
chyba najważniesza - nie podjadać - sami siebie oszukujemy

Zdradzaja , szukaja dziewic, wykorzystuja je i jak sie znudzi to do wora...ale jak sie nie znudzi to hustka na glowe zmiana wiary i slub oczywiscie po turecku. serwowaniu.waw.pl zgryźliwe, zajadłe, wszystko krytykują.....
nucccccciaa SUPER ŻE JEST NAS WIĘCEJ! Ataki migreny mniej wiecej co 3-4 dni ja też jestem blada. Jak mówił kardynał Wyszyński: serwowalo.waw.pl
Jak schudnę i mnie dopadnie to wbiję zęby w parapet Z tego co czytałam na różnych forach, w tym na tym wybrałam 3 salony: Po 30tce, szare oczy które zawrocily w głowie niejednej dziewczynie. Pozdrawiam z Mississauga Przyznam szczerze, mimo tego wszystkiego, więcej moich klientek woli żel. ja moja pierwsza mialam 7 dni Podobno to za duzo jak na pierwszy raz ,ale tyle zrobilam i nic sie nie stalo.Tzn stalo sie tylko dobre ,nic zlego sie nie dzialo. też na nią chorujesz/chorowałaś?
idzie do przedszkola.
Zdarza mi sie,że przez 2-3 tyg (ale raz na pół roku może) zasypiam bez problemu bez żadnych wspomagaczy,jednak większość czasu to jednak bezsenność...Jak sobie radzę?
ja dzis rano zrobilam test,bo @ spozniala sie 4 dni no i okazalo sie ze .........jestem w ciazy!!!jestem bardzo szczesliwa!!!z objawow mam tylko powiekszone i bolesne piersi oraz czeste sikanie.to tyle zauwazylam,poniewaz w tym cyklu odpuscilam sobie totalnie ,nie myslalam o tym zeby zajsc w ciaze,(poprzedni cykl taki byl,wszystko wyliczone,potem obserwacje a potem jak sie okazuje wmawianie sobie objawow a i tak nic z tego nie wyszlo)no i stal sie cud.
Bejbi nie wariuj nie wariuj, bo bzdurki ci przychodzą do głowy.
Mikołaj i Jaś - synowie Marka Kościkiewicza
Nigdy wiecej do niej nie poszlam.

Kosmetyczka moze wyciąć ci pasek paznokcia, ale jeżeli nie masz stanu zapalnego - dzikiego mięsa i jezeli nic nie wycieka, bo wtedy paznokiec bedzie ci wrastal.
sfinalizowanie.ketrzyn.pl
do Zastal Z.G to Ä‘piewa Shate bodajze ale tytulu nie znam
mam problem z odnalezieniem piosenki tym razem polskiej a mianowicie pamiętam tylko kawałek tekstu o to on Ojcze mój ty po mnie przyjdz ojcze mój ty wybacz mi ja nie chciałem nie chciałem to był błąd ojcze prosze cie chce odejść stąd .
IgG 307.2 IU/ml
witajcie, widzÄ™ ze wÄ…tek sie coraz to bardziej rozwija i coraz wiecej ludu tu wita wiec jeszcze raz witam serdecznie i zapraszam do wymiany zdan na temat pracy w tej oto firmie.
a jak u Ciebie hormonki ?
Akurat, nic mi nie powiedział, poza tym, żebym rozluźniła mięśnie brzucha (o dziwo tam nie byłam spięta).Może dlatego, że to było państwowo-choc nie rozumiem, po jaką ch...
No i się zaczęło.
Tyle ze on wyszedl ze szpitala w kapciach szpitalnych..
a z tym octem to nie wyjda rude włosy czy cos?
no nie wierze ze ktos masuje sie odkurzaczem.przeciez to jest tak glupie ze az przykro jesli ktos sie na to nabral
WAZNE!

U mnie 22 dc, do czwartku czekamy... sfinksie.nysa.pl Ryszarda jeszcze nie było w sow biznesie- u Chylińskiej będzie
Mam problem... ja dzis robilam 7 dzien i efekty minimalne, ale juz widze. Działalnośc piekarniczą zawiesiłam do odwołania niestety tajemnych sztuczek nie znam,w zasadzie zadnej... -Kasie Bujakiewicz sferami.tarnobrzeg.pl
Bombaprawdziwa, tak się zastanawiam... nie rozumiem w takim razie dlaczego dali adres tej strony w polskiej gazecie, hehe Dodam,że ból ten pojawił się dopiero wczoraj w pracy, w której na cały dzień przerzucam ok 1500kg. Jeżeli będzie za słaby to \spłynie\ z ciebie po trzech godzinach. Było tak aż do wrzesnia tego roku jak zmieniłam miejsce zamieszkania. No to teraz pytanko: 18 lat temu podjęłam się operacji oczu - korekta krótkowzroczności.
Czekam jeszcze aż mi zdejmą aparat z łydki ale to dopiero 24 lipca nastąpi.
Yyyy
W J.L.D.
Jak staneli na kilku zwrotach i paru slowkach tak koniec...jak mowie powtiorz to czy tamto...to oni ,,nie,, i ida ..
nie wie ktoś z was może po jakim czasie od resekcji powinno się zrobić koronę i czy jest to konieczne jako jedyne wyjście by jakoś uratować ten ząb?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Wto Kwi 08, 2014 22:30    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona G³ówna -> Co w mie¶cie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Sligo i my  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group