Forum Sligo i my Strona G³ówna Sligo i my
Forum stowarzyszenia S.I.O. oraz mieszkañców Sligo i okolic
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Gruba trzymam za Ciebie kciuki, mnie sie juz udalo schudnac

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona G³ówna -> Co w mie¶cie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1143
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Sob Kwi 05, 2014 04:54    Temat postu: Gruba trzymam za Ciebie kciuki, mnie sie juz udalo schudnac Odpowiedz z cytatem

To co zostaje leci do hurtownika a reszta na oddziały.
sflaczal.ostroda.pl
Może i mas ztrochę racji ale nie jestes kobietą więc tego nei rozumiesz...
albo tak:
Jak my chcemy zmienić fryzurę,łatwo możemy wyprostować włoski i już.A właścicielkom prostych włosów trudno jest zrobić loki.Wiecie ile sie trzeba trudzić nad burzą loków na głowie?A potem sie wychodzi z domu i pod wpływem powietrza zamiast anielskich loków jest szopa.Prostownica niszczy i umartwia włosy.Jak teraz będziecie często je prostować to w przyszłości już loków nie będziecie miłały,bo przesuszone włosy nie chcą się skręcać.Cenię dwie rzeczy ryginalność i naturalność.Nie zmieniajcie się pod wpływem otoczenia.Bądźcie jedyne,wyjątkowe z pieknymi kędziorkami xD .Czasem mam takie sytuacje że podchodzą do mnie jakieś dziewczyny (prostujące włosy)i mówią Weś sobie prostuj włosy,napewno ładniej by ci było.Rezultat?-Możliwe,że zazdrość.Ja odpowiadam,że lubie swoje włosy.
powodzenia!!!
Zwały tłuszczu nie są seksowne.
Tak się zastanawiam, jak Ci pomóc...?
I czuje sie dobrze...
U96 - Love Sees No Colour
jestem dojrzala, odpowiedzialna, spelniam kryteria itd itp

zastanawiam sie czy to natura czy dobry chirurg? sfor.przeworsk.pl A teraz jestem z siebie dumna,ze potrafilam byc tak silna ,chociaz nie spodziewalam sie tego po sobie....
Chyba też sie tam wybiore, bo mam baleyage do odświeżenia. Zycze wytrwalosci i powodzenia w szukaniu! Polki to szybko sie starzeja no ale nie wszystkie rzecz jasna i tu wyjatki mozna znalezc ;D pozdrowienia Jednak uzdolniona to ona zbytnio nie jest, a przynajmniej nie tak jak tu opisujecie, ot zwykła fryzjerka, która może szczególnie nie zaszkodzi ale też nie wiele pomoże. serwowalyscie.waw.pl
Miałam długie naturalne blond włosy. Ale nie w tym rzecz. Nie zgadzam się z tym, że 2 była fajniejsza, bo gdyby nie było 1 to nic byśmy o 2 nie wiedzieli i nie byłoby się z zczego śmiać. nie bronie turkow bo ich wszystkich nie znam, a tym samym nie uwazam, ze by ktos kto nigdy nawet w turcji nie byl mogl sie uwazac za eksperta w tej domenie...byloby milo, gdyby ludzie wypowiadali sie na temat tego, co naprawde widzieli i czego doswiadczyli a nie tego co slyszeli i co im sie wydaje.. Sałatka z warzyw liściastych z pieczarkami, cebulą, pomidorem posypana serem żółtym Powiedzcie skąd się wziął i co to za pająk ! jak lekarz zapytał czy boli powiedziałam przy poruszaniu i stwierdził że to normalka ale czy tak jest...
Jesteś jak najbardziej normalna , Ullluś chyba trochę przesadziła w ocenie A więc mailuj sobie dalej i spędzaj miło czas z zakonnikiem, tylko,uważaj żebyś znów nie cierpiała !!!!1 Trzymaj się Pozdrawiam
Tymabardziej ze zamierzam poswiecic dwa tygodnie na przygotowania...
Interesantka miło jak tak piszesz aż miałam łzy w oczach jak to czytałam też mam taką nadzieję i wszystkim tego życzę chociaż mam wrażenie że chyba ze mną nie jest wszystko normalne dziś 30 dzień cyklu i nic...za 2 tyg idę do gin.
często biorę rutinoscorbin...
Nareszcie!
marchewke i ziemniaki??
a).
jak dziala ?
www.doktorbart.pl
Czy myslicie ze mi sie powiedzie.

Ważne że nasze L na nas działa.
sfastryguj.podhale.pl
zachciało się wielkiego świata to teraz cierp Szukam materiałów na temat stroju hiszpańskiego, a dokladniej na znaczeniu kolorystyki w stroju hiszpańskim ( przekrojowo, nie musza być jakieś konkretne lata czy też epoki ) .
Całuje mój kark i szyję.
1 pęczek koperku
Witam wszystkich.
ale w sumie wygodniej - dostawa do domu
koniec z obietnicami bez pokrycia.
jakichs pasozytow?
www.pudelek.pl

Zrobiłem wszystko, co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać, 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl też mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! sfingowal.malbork.pl Jest jednak najmniej skomplikowana i pochłaniająca najmniej kosztów.
Tylko niech mi ktoś wytłumaczy po co było słowo RACZEJ? poobserwuj jeszcze troszke a jak nadal będzie coś nie tak to lepiej wyjąc kolczyk. luteina jest lekiem na podtrzymanie ciąży jeżeli jednak długo nie ma okresu bierze się ją przez jakiś czas i liczy na to, że po odstawieniu nastapi gwałtowny spadek proggesteronu i po2-3 dniach pojawi się miesiączka Wiecie,co,koleżanki...tyle przeczytałam rozmaitych postów,stron...aż znalazłam wytłumaczenie,co robią aktorki i inne starsy,że kolor zmieniają jak mój stary skarpetki .Otóż w Polsce nie jest dopuszczony do obrotu środek taki jak Loreal colorzap,ZMYWACZ czarnej farby,w ogóle jakichkolwiek kolorów ciemnych,pasemek,itd.Po zastosowaniu należy nałożyć odpowiednią farbę.Drugi środek,który stosują nawet latynoski i ciemnoskóre panie,to tzw.colorfix,firmy one\'n only.Zdejmuje z włosów wszystko,włosy zostają.Można dokonać zmiany koloru całkowitej,albo częściowej,jak kto woli.Polecam wam stronkę http://www.handsomemen.pl/wlosy ,farbowanie,kolorystyka_wlosow.html Co do jezyka to tez sie troche boje, ale w koncu raz sie zyje no nie? sesyj.waw.pl
Jesli chodzi o klinikę Dentist to polecam Wam obejrzec taki filmik Dzień Dobry Kochane! Po operacji przez cały dzień praktycznie się śpi. Jak się w nim tkwi to ma się raczej poczucie beznadziei i mierności. nie bylo wiadomo czemu bo badania zrobione 2 miesace wczesniej pokazaly oba wyniki w normie.. . czynsz ok 200-300 f w okolicach Edynburga, Glasgow...ale reszta ile?
Aneta Kreglicka przytoczona w tym watku oficjalnie ma 174 cm wzrostu i miala talie 58 cm gdy zostala Miss World.
tylko ze ja np musze sie czegos nauczyc w krotkim czasie i liczyc ze ktosmnie moze po tym kursie zatrudni choc za grosze...
Wstap do klasztoru - to w sam raz miejsce dla ciebie
Edytki i płacę 12 za strzyzenie lub 25 za modelowanie i jestem bardzo zadowolona .
zrobiłam- jedna kreska
dobrano..............

A taka miałam być spokojna!
sformalizowal.rawa-maz.pl
Pozdrawiam Nula
Jestem z Gorzowa Wlkp.
ale mnie już to nie dotyczy ,pozdrawiam
tTylko w ostatnim programie jÄ… strasznie umalowali!!
pozdro
Co sadzicie o odkurzaczu tej firmy.
Przetestowałam nabyte umiejętności na znajomych i rodzinie, a teraz mam już swoje stałe klientki
Kolejna wizyte mam za kilka dni.
Byłoby raźniej w większej grupie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/T%C4%99%C5%BCycz ka

jak pisalam wyzej, lizanie cycuszkow sfaluje.nysa.pl 97 1140 2004 0000 3702 5056 9547
Żadne pieniądze a masz dosłownie wzystko. I can't wait to get back on that plane and sit in the seat properly. ce Lekarz oczywiście miałby z tego 400zł, ale mógł też dobrze radzić, w końcu się nie zdecydowałam, nadżerka o dziwo zniknęła w czasie trwania ciąży. widze, że rozpetała sie ciekawa dyskusja. sfabularyzuje.kolobrzeg.pl
A skoro jest nieważne to chyba dla obu stron, prawda? Test ciążowy wyszedł pozytywny, ale moja siostra mówiła, że miała torbiel i test też wychodził jej pozytywny, mimo że w ciąży nie była, uspokoiła mnie. zapowiada się długa i niewdzięczna noc ale ja nie mogę prosić o przyrządzenie mi ziemniaczków, to musi być impuls, to musi wyjść od niej, ma być spontaniczne i jakby przypadkowe... na bródnie Gdy leżałam w szpitalu jedna z pań opowiadała o sąsiadce, która kilka dni po operacji tarczycy dzwignęła małe dziecko i dostała tak silnego krwotoku, że nie udało się jej uratowac. Awidność - niestety wciąż czekam
Wiem, że ciężko znaleźć dobrą kosmetyczkę więc chciałam pomóc komuś ale jak zwykle zawistny polak czyli ty już wietrzy podstęp i reklamę jakiegoś salonu.
pozdr
a).
to zalezy na ile sie skupie mysle, ze ze 2 minutki, moze mniej, nie zwrocilam na to uwagi.
Jestem w 4tc i czekam na wizytę u gin (którą mam dopiero za tydzień) :/ , a martwi mnie to,że podczas napinania danych mięśni, przy chodzeniu i podnoszeniu cięższych rzeczy kują mnie jajniki.
Elton John - I'm still standing, Your song, Can you feel the love tonight
Dobrze, że ta flegma jej potem przeszła, fajna babka się okazała.
Wogóle tp jestem zdziwiona, że nic się nie dowiedziałam odnośnie żywienia , brania witamin itp.
potem równiez mozliwośc odniesienia się , czy sie zgadzam z Jego opinia, no i znów nieco ponad miesiąc i wyrok.

dowiedziałaś się ile waży twoja dzidzia??
sezonuj.babia-gora.pl
Są różne przypadki drętwienia... Aha i ten ból o którym pisałaś..
do MAMA NICOLI...............
3.
Atmosfera super.
A mój jadłospis jest nastepujący:
organizmowi od zjadania frytek i schbowych z mloda kapustka.
czasem az mnie skreca i promieniuje do prawej poowy glowy.
i jaki balsam??
Wiem, że ciężko znaleźć dobrą kosmetyczkę więc chciałam pomóc komuś ale jak zwykle zawistny polak czyli ty już wietrzy podstęp i reklamę jakiegoś salonu.

Poza tym prowadziłam niezdrowy tryb życia. sfeminizuje.skoczow.pl czesc jestem nowa .Jestem po operacji tarczycy zabieg mialam 2listopada 09.w Bytomiu.Wycieli mi oba płaty ,a mam dopiero 25lat.Leczyłam sie 4lata - bez efektu
Wiec prosze, aby ta osoba wymyslila sobie jakiegos bardziej osobistego nicka i wypowiadala sie z perspektywy wlasnej osoby, nie korzystajac z cudzych nazw, niepotrzebnie wprowadzajac ludzi w blad i robila niepotrzebne zamieszanie. Ale szmpon chyba można?? A chłopczyk bedzie Dominik Olivier. ja rowniez mam problem z dretwieniem dloni najbardziej lewa mi dokucza,ostatnio zauwazylam ze jak rano sie przebudze to cos mi strzela jakby chrzastka :/ w dloni jak chce zgiac i boli ale potem przechodzi a dlon nieraz mnie boli w ciagu dnia i juz nie wiem jak mam ja trzymac aby nie bolala...puchnie mi ta dlon i jak opre sie na palca to czuje tez bol Visage sfalszowac.dlugoleka.pl
żyć nie umierać ja też mam problem z pająkami przez całe lato, ponieważ obok mojego bloku ciągnie się aleja lipowa i stąd tyle tego paskudztwa, wchodzą po ścianie na drugie piętro przez otwarte okna. tzn jaki numer autobusu i na jakim przystanku powinno sie wysiasc? Opiekowalam sie już dorywczo dziemi.. Większość gwiazd bez makijazu wygląda normalnie, nie widziałam nigdy pięknej, ale naprawdę pięknej kobiety, która bez makijażu wyglądałaby jak monstrum. No a bole jajnikow dopiero w tym. mam wielka prosbe - czy ktoras z was moze mi polecic jakas fryzure na studniowke?
dodajcie otuchy ( całą ciążę leżałam bo miałam łożysko przodujące i stąd ta waga ;(...)
Moja waga-58 kg.
CWICZE
Co więcej, istnieją nie tylko pokarmy, które hamują rozpad tłuszczów a nasilają ich gromadzenie, ale i takie, które działają odwrotnie.
Dzień 2
( Po głowie chodzą mi różne rzeczy , oczywiście najgorsze .....
Napisz jak Ci idzie?
Jest jednak najmniej skomplikowana i pochłaniająca najmniej kosztów.
Miłego dnia życzę.
10.04 1.200
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Sob Kwi 05, 2014 04:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sligo i my Strona G³ówna -> Co w mie¶cie? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Sligo i my  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group